The Voice of Poland

„The Voice” – odcinek 9: relacja z pierwszego Sing Off

Trenerzy programu The Voice | fot. TVP

Za nami pierwszy odcinek na żywo programu „The Voice”. Znamy już zwycięzców wyłonionych w głosowaniu widzów.

Trenerzy programu The Voice | fot. TVP
Trenerzy programu The Voice | fot. TVP

Wczoraj wieczorem odbyły się pierwsze Sing Off w „The Voice of Poland”. Walka między uczestnikami była zacięta. Za nami występy uczestników z drużyny Kayah i Andrzeja Piasecznego, podczas których emocje sięgały zenitu. Niestety, nie wszyscy mogli przejść do kolejnego etapu.

Trenerzy nie kryli podziwu dla poziomu wykonań wszystkich uczestników. – Kocham muzykę, bo jest niemoralna. Nie istnieje facet, któremu to by się nie podobało. To było świetne! – wyznał „Nergal” Edycie Strzyckiej po jej wykonaniu „Golden Eye”.

Anię Dąbrowską zauroczył natomiast występ Rafała Brzozowskiego. – To było idealne – stwierdziła trenerka. Piasek przyznał, że najlepszy „wykon” wieczoru należał do Filipa Moniuszki.

Kayah nie szczędziła słów w komplementowaniu Mateusza Krautwursta. – Jesteś artystą kompletnym. Jesteś fantastyczny! – powiedziała piosenkarka po występie młodego wokalisty.

Z grupy Kayah najwięcej głosów widzów otrzymali Kaja Domińska i Filip Moniuszko. Kahah długo decydowała, kogo ocalić. – Tak jakbym miała obciąć sobie rękę lub nogę – mówiła. Do dalszego etapu przeszła Edyta Strzycka. Do dogrywki stanęli Mateusz Krautwurst i Maciej Moszyński. Kayah wybrała swojego ulubieńca Mateusza Krautwursta. – Dla mnie też było bolesne to, co usłyszałem – pocieszył Maćka Urbański.

Spośród podopiecznych Piaska widzowie zdecydowali, że w następnym etapie zobaczymy Antka Smykiewicza i Rafała Brzozowskiego. Sam Piasek wybrał Kasię Lisowską. Do dogrywki stanęli Ian Rooth i Ewa Kłosowicz. Andrzej Piaseczny do kolejnego etapu zaprosił Iana Rotha.

[TVP]

Poprzedni artykułNastępny artykuł