Taniec z Gwiazdami 13

„Taniec z Gwiazdami 13”: Jagna Marczułajtis i Krzysztof Hulboj więcej nie zatańczą

Jagna Marczułajtis i Krzysztof Hulboj | fot. newspix.pl

Ósmy odcinek „Tańca z Gwiazdami 13” rozpoczął się fragmentem musicalu o Poli Nergi, gdzie główną rolę gra Natasza Urbańska. Później parkiet należał już do gwiazd, które tańczyły do muzyki ze starych filmów.

Jagna Marczułajtis i Krzysztof Hulboj | fot. newspix.pl
Jagna Marczułajtis i Krzysztof Hulboj | fot. newspix.pl

Jako pierwsi zatańczyli Kacper Kuszewski i Anna Głogowska. – Ojejku aż się uśmiechnęłam. Bardzo trudny i skomplikowany układ choreograficzny, praktycznie turniejowy – zachwycała się Iwona Szymańska-Pavlović. Taniec ten oceniono na wysokie 38 punktów.

Jive’a zatańczyli Weronika Marczuk i Jan Kliment. – Gratuluję, udany występ. Wszystko było tu jak trzeba – skomentował Janusz Józefowicz. Para zdobyła 36 punktów.

Kolejnego walca, tym razem wiedeńskiego, zatańczyła para Katarzyna Pakosińska i Stefano Terrazzino. – Wyglądałaś zjawiskowo. Przeniosłaś nastrój tego walca na całą publiczność. Byłaś doskonała. Inne zdanie miała Czarna Mamba. W rezultacie para została oceniona na 33 punkty.

Po nich zobaczyliśmy cha-chę w wykonaniu Jagny Marczułajtis i Krzysztofa Hulboja. – Mnóstwo figur, nawet trudnych, ale brakowało akcentów rytmicznych – skomentował Piotr Galiński. Para zebrała tylko 26 punktów.

Kolejny taniec wykonali Michał Szpak i Paulina Biernat. – O dziwo, dzisiaj dostrzegłam twoje postępy, ale do tańca jeszcze ci daleko – mówiła Iwona. – Nie kłóciłeś mi się ze sobą, było to bardzo spójne – dodała. Ten taniec oceniono na 33 punkty.

Później zobaczyliśmy jive’a Kasi Zielińskiej i Rafała Maseraka. – Jestem zdumiony twoim talentem – zachwycał się Galiński. – Ja jestem innego zdania, dla mnie za mało było tego szaleństwa – mówił Józefowicz. W rezultacie para zdobyła 34 punkty.

Jako ostatni zatańczyli Bilguun Ariunbataar i Janja Lesar. – Ja was kocham, byliście piękni, moje serce się poruszyło – wyznała Jolanta Fraszyńska. – Pozostaję fanem pana tańca – dorzucił Józefowicz. Parę oceniono najwyżej, bo aż na 40 punktów.

Na koniec wszystkie pary zatańczyły wspólnego foxtrota, w którym najlepiej wypadł również Bilguun.

Po zsumowaniu ocen jury i głosów widzów okazało się, że najsłabiej wypadła para numer 4 – Jagna Marczułajtis i Krzysztof Hulboj, która musiała pożegnać się z programem.

[Plejada.pl]

Poprzedni artykułNastępny artykuł