Big Brother

Uczestnicy „Big Brothera” wezmą ślub w telewizji?

Rachel Reilly i Brendon Villegas | fot. CBS

Rachel Reilly i Brendon Villegas, uczestnicy 12 i 13 edycji amerykańskiego „Big Brothera”, zamierzają niebawem stanąć na ślubnym kobiercu. Para chce, aby ich ślub został pokazany na ekranach telewizorów.

Rachel Reilly i Brendon Villegas | fot. CBS
Rachel Reilly i Brendon Villegas | fot. CBS

Wcześniej Rachel i Brendon musieli odłożyć swoje plany ze względu na propozycję od producentów „Big Brothera”, by oboje wystąpili w tegorocznym sezonie „Big Brothera”. Decyzja ponownego wejścia do Domu Wielkiego Brata opłaciła się im: 14 września Rachel wygrała 13 edycję programu i w nagrodę otrzymała pół miliona dolarów.

Warto wspomnieć, że Rachel i Brendon poznali się w dwunastym sezonie widowiska. Widzowie mogli obserwować, jak pomiędzy nimi rodzi się uczucie. Kilka miesięcy później Brendon stał się bohaterem małego skandalu, kiedy to wdał się w internetowy romans z kobietą, która okazała się… gejem.

Po tym zdarzeniu Brendon wystosował specjalne przeprosiny do Rachel. Po krótkim rozstaniu dziewczyna zdecydowała wrócić do chłopaka. 14 lutego tego roku para zaręczyła się. Teraz narzeczeni chcieliby, aby ich ślub sfinansowała i wyemitowała jedna ze stacji telewizyjnych.

Ponadto Rachel i Brendon przygotowują się do kolejnych występów na planie telenoweli „Moda na sukces” („The Bold and the Beautiful”). Towarzyszyć im będzie także inna uczestniczka „Big Brothera 13” – Cassi Colvin.

Poprzedni artykułNastępny artykuł