Top Model 2

„Top Model 2” – odcinek 3: kontrowersje po zachowaniu jurorów

Jurorzy programu Top Model | fot. TVN

Trzeci odcinek drugiej edycji „Top Model” przejdzie do historii jako jeden z najbardziej kontrowersyjnych. Jurorzy pozwalali sobie na dotykanie uczestniczek, niewybredne komentarze, a zdesperowane dziewczyny z ochotą zdejmowały niemal całą garderobę.

Jurorzy programu Top Model | fot. TVN
Jurorzy programu Top Model | fot. TVN

Uczestniczki „Top Model 2” w porównaniu z pierwszą edycją zadziwiają śmiałością. Bez żenady odkrywają niemal całe ciało tylko po to, by przekonać do siebie srogich jurorów. Dobitnym przykładem takich zachowań był pokaz mody zorganizowany na wsi – czytamy na łamach „Super Expressu”. Kandydatki na modelki sparaliżowane strachem przed odpadnięciem z programu decydowały się pokazać niemal całe piersi i pupy.

Zanim w trzecim odcinku drugiej edycji „Top Model” przenieśliśmy się na mazurską wieś, TVN pokazała fragmenty castingu. Angelika Fajcht z Poznania przyszła do programu z chęcią zrobienia piorunującego wrażenia na męskich członkach jury – Marcinie Tyszce i Dawidzie Wolińskim.

Fajcht chwyciła Tyszkę i przeniesiona go o kilka metrów, a Woliński z ochotą zajął się dotykaniem piersi Angeliki. Wyrok: są prawdziwe. Po emisji tego materiału znany projektant mody Piotr Krajewski powiedział w rozmowie z „Super Expressem”, że takie zachowanie jurora nadaje się do prokuratora.

Ponadto po emisji trzeciego odcinka głosy oburzenia pojawiły się w Internecie. Zdaniem widzów jurorzy i producenci w dużej mierze wymuszają na dziewczynach poniżające zachowania. Często szokują też nazywając je „świnkami” i robiąc niewybredne uwagi na temat „udzisk” dziewczyn.

[Super Express]

Poprzedni artykułNastępny artykuł