Milion w minutę

Ile osób ogląda „Milion w Minutę”?

Marcin Prokop | fot. TVN

Znamy wyniki oglądalności nowego show TVN „Milion w Minutę”. Program ogląda średnio 2,37 mln widzów. W tym czasie TVN przegrywa tylko z Polsatem.

Marcin Prokop | fot. TVN
Marcin Prokop | fot. TVN

Pierwsze trzy odcinki nowego programu „Milion w Minutę” oglądało w poniedziałkowe wieczory 2,37 mln widzów. Nie wystarczyło to jednak TVN, aby pokonać – emitowane w tym samy czasie – filmowe pasmo Polsatu, ale show podniósł wyniki stacji w porównaniu do minionego roku.

Po trzech odcinkach „Milion w Minutę” ma średnią oglądalność na poziomie 2,37 mln widzów przy udziale w rynku 19,06 proc. w grupie wiekowej 4+ i 20,04 proc. w grupie wiekowej 16-49 – wynika z danych Nielsen Audience Measuerment Program pozwolił tym samym TVN-owi podnieść oglądalność, która przed rokiem o tej porze – gdy nadawano „Szymon Majewski Show” – wynosiła 2,24 mln (udziały wynosiły odpowiednio 17,43 i 19,38 proc.).

Liderem w porze nadawania „Miliona w Minutę” pozostaje Polsat, który w tym czasie emituje filmy fabularne w ramach pasma „Mega Hit” i ma udział na poziomie 23,2 proc. wśród wszystkich widzów. Trzecie miejsce zajmuje Dwójka (udział 18,19 proc.), nadająca kulisy serialu „M jak Miłość” oraz program publicystyczny „Tomasz Lis na żywo”. Czwarta jest Jedynka z 7,87 proc. udziału. W grupie 16-49 także liderem jest Polsat z wynikiem 30,49 proc., TVN zajmuje pozycję wicelidera.

Z analizy danych telemetrycznych wynika, że „Milion w Minutę” najchętniej oglądają kobiety, ludzie w wieku średnim i starsi, mieszkańcy miast oraz widzowie z wykształceniem średnim i wyższym.

[Wirtualne Media]

Poprzedni artykułNastępny artykuł