Survivor 23: South Pacific

Wystartował „Survivor: South Pacific”

W USA trwa kolejna edycja Survivor. Kto zostanie nowym Ostatnim Ocalałym? | fot. CBS

W środę w telewizji CBS miała miejsce półtoragodzinna premiera nowej odsłony „Survivor”. W programie bierze udział 18 uczestników. Oprócz 16 nowych osób w reality show znalazły się także dwie gwiazdy znane z poprzednich sezonów.

W USA trwa kolejna edycja Survivor. Kto zostanie nowym Ostatnim Ocalałym? | fot. CBS
W USA trwa kolejna edycja Survivor. Kto zostanie nowym Ostatnim Ocalałym? | fot. CBS

Wśród uczestników „Survivor: South Pacific” są m.in. Rick (który do programu aplikował 14 razy), Jim (stale stosujący marihuanę w celach leczniczych) oraz Brandon Hantz (krewny kontrowersyjnego Russella Hantza, łotra dobrze znanego widzom „Survivor”).

W nowym sezonie (podobnie jak w 11. i 22. edycji widowiska) powrócili także uczestnicy znani z poprzednich edycji. W grze ponownie biorą udział Oscar „Ozzy” Lusth i Ben „Coach” Wade. Dla obu panów jest to już trzeci występ w „Survivor”. Wcześniej „Ozzy’ego” było już można oglądać w „Survivor 13: Cook Islands” i „Survivor 16: Micronesia, Fans vs Favorites”, zaś „Coach” brał udział w „Survivor 18: Tocantins, The Brazilian Highlands” i „Survivor 20: Heroes vs Villains”.

W „Survivor: South Pacific” nie zabraknie również ukrytych Immunitetów Nietykalności (do których tym razem mają prowadzić ukryte wskazówki) i Wyspy Odkupienia (dla odmiany w tym sezonie pojedynki będą odbywały się zawsze między dwoma zawodnikami).

Dwudziestą trzecią edycję „Survivor” można oglądać w każdą środę na antenie CBS. Finał programu odbędzie się w grudniu. Zwycięzca otrzyma w nagrodę milion dolarów.

Widowisko było realizowane na terenie Niezależnego Państwa Samoa.

Poprzedni artykułNastępny artykuł