Dragons' Den - jak zostać milionerem

„Dragons’ Den – Jak zostać milionerem” z nowym inwestorem

Inwestorzy drugiej edycji programu Dragons' Den | fot. TV4

4 września 2011 na antenie Czwórki ruszy drugi sezon polskiej wersji programu „Dragons’ Den – Jak zostać milionerem”, w którym początkujący przedsiębiorcy i wynalazcy mają szansę przedstawić swój pomysł na biznes i znaleźć inwestora.

Inwestorzy drugiej edycji programu Dragons' Den | fot. TV4
Inwestorzy drugiej edycji programu Dragons' Den | fot. TV4

W pierwszej edycji piątka inwestorów – Anna Garwolińska, Krzysztof Golonka, Grzegorz Hajdarowicz, Maciej Kaczmarski i Marian Owerko, złożyli uczestnikom programu oferty inwestycyjne warte kilkanaście milionów złotych, a pierwsze efekty tych inwestycji – takie jak choćby podwójne paluszki „Beer Fingers” czy portal r1ng.pl – już debiutują na polskim rynku.

W drugiej edycji programu skład inwestorski ulegnie zmianie. Krzysztofa Golonkę zastąpi jego wieloletni wspólnik Marek Rusiecki – specjalista branży internetowej, współtwórca i członek Zarządu funduszu Xevin Investments, Prezes Zarządu Grono.net S.A., Przewodniczący Rady Nadzorczej firmy Red Sky, Członek Rad Nadzorczych Cube Group i Ad-Vice.

„Dragons’ Den – Jak zostać milionerem” to polska wersja programu obecnego w kilkunastu krajach na całym świecie. Producentem show opartego na licencji 2waytraffic są Medion Art Studio i Grupa ATM.

Drugi sezon „Dragons’ Den – Jak zostać milionerem” emitowany będzie od 4 września, w każdą niedzielę o godz. 20:00 i w każdy wtorek o godz. 21:00.

[Media2.pl]

Poprzedni artykułNastępny artykuł