Taniec z Gwiazdami 13

Mike Tyson i Kacper Kuszewski w „Tańcu z Gwiazdami”?

Mike Tyson | fot. laprimeraplana.com.mx

Znane jest już nazwisko kolejnego uczestnika jesiennej edycji „Tańca z Gwiazdami”. Będzie nim Kacper Kuszewski, grający rolę Marka Mostowiaka w serialu „M jak miłość”. „Super Express” donosi także, że być może w programie zobaczymy… Mike’a Tysona.

Mike Tyson | fot. laprimeraplana.com.mx
Mike Tyson | fot. laprimeraplana.com.mx

Kuszewski to – obok Stanisława Karpiela-Bułecki – jak dotąd jedyny pewniak, jeśli chodzi o męską obsadę show. Do pań prawdopodobnie dołączy Aneta Todorczuk-Perchuć, znana z roli Agnieszki w serialu „Samo życie”.

„Super Express” donosi, że występem w widowisku jest zainteresowany Mike Tyson. Tabloid twierdzi, że kontrakt jest już podpisany, a Tyson szykuje się do pląsów na parkiecie studia TVN. Tymczasem z wypowiedzi Tysona nie wynika, że miałby on wystąpić w polskiej edycji „Tańca z Gwiazdami”. – Jeśli dostanę taką ofertę to na pewno poważnie się nad nią zastanowię – powiedział bokser w rozmowie z „Super Expressem”. – Taniec bardzo mi się podoba. Dużo czytałem na temat waszego kraju. Wiem, że jesteście bardzo walecznym narodem. Cieszę się, że we wrześniu przyjadę do Polski – dodał.

Poprzedni artykułNastępny artykuł