Taniec z Gwiazdami: odcinki specjalne, You Can Dance 6

„Taniec z Gwiazdami” pokonał „You Can Dance”

Tancerze na scenie programu Taniec kontra Dance | fot. East News

Najlepsi tancerze znani z programów „You Can Dance – Po prostu tańcz!” i „Taniec z Gwiazdami” zmierzyli się w pojedynku na style. Na rynku w Białymstoku walczyli finaliści obu programów, a wygrali ci z „Tańca z Gwiazdami”. Na imprezie śpiewali też finaliści „X Factor”.

Tancerze na scenie programu Taniec kontra Dance | fot. East News
Tancerze na scenie programu Taniec kontra Dance | fot. East News

Tancerze zaprezentowali swoje możliwości w specjalnie przygotowanych na tę okazję sekwencjach tanecznych, a o zwycięstwie jednej z ekip decydowali widzowie w głosowaniu SMS-owym. Występy oceniało jury w składzie Michał Piróg, Piotr Galiński i Maja Sablewska, która zastąpiła Kingę Rusin.

W grupie „You Can Dance”, którą do boju poprowadziła Patricia Kazadi, zatańczyli uczestnicy dotychczasowych edycji show: Ilona Bekier, Ada Kawecka, Klaudia Koruba, Anna Kapera, Maria Foryś, Leal Zielińska, Marcin Mroziński, Karol Niecikowski, Tomasz Prządka, Adam Kościelniak, Aleksander Paliński oraz Rafał Kamiński.

Natomiast w zespole przeciwników, której kapitanem był Rafał Maserak, wystąpili tancerze z programu „Taniec z Gwiazdami”: Izabela Janachowska, Janja Lesar, Anna Głogowska, Magdalena Soszyńska-Michno, Paulina Biernat, Nina Tyrka, Robert Rowiński, Jan Kliment, Stefan Terrazzino, Krzysztof Hulboj, Michał Uryniuk oraz Cezary Olszewski.

Do boju uczestników pojedynku zagrzewali znani z „X Factor” Michał Szpak, Ada Szulc oraz William Malcolm.

[Plejada.pl]

Poprzedni artykułNastępny artykuł