Showmag.info

Reality-TV.pl szuka redaktorów!

Reality-TV.pl szuka redaktorów!

Portal Reality-TV.pl szuka świeżej krwi! Jeśli lubisz programy rozrywkowe i chcesz zostać redaktorem naszego serwisu – napisz do nas!

Reality-TV.pl szuka redaktorów!
Reality-TV.pl szuka redaktorów!

Reality-TV.pl to niezależny, informacyjno-rozrywkowy serwis internetowy, poświęcony popularnym formatom telewizyjnym, ich uczestnikom i gwiazdom show-biznesu. Od niemal 10 lat codziennie dostarczamy nowe wiadomości o produkcjach telewizyjnych z Polski i całego świata. Każdego dnia odwiedza nas rzesza entuzjastów formatów telewizyjnych i hobbystów rynku medialnego.

Szukamy osób, które mają minimum 16 lat, interesują się szeroko rozumianą tematyką reality TV, mają lekkie pióro i są pełne chęci, by nieodpłatnie dzielić się z innymi internautami ciekawymi doniesieniami ze świata telewizji i show-biznesu.

Wyślij do nas e-mail z próbką swoich umiejętności pisarskich. Wystarczy, że napiszesz jeden krótki tekst (sam zdecyduj o formie i temacie artykułów) oraz dołączysz zdjęcie, którym zilustrowałbyś/zilustrowałabyś artykuł i prześlesz go za pośrednictwem formularza kontaktowego.

Tekst podpisz swoim imieniem i nazwiskiem oraz podaj swój adres e-mail. Napisz kilka słów o sobie i dodaj, o jakich programach rozrywkowych lub o jakiej tematyce chciałbyś/chciałabyś pisać.

Pamiętaj, że zawsze możesz też podsyłać nam swoje teksty za pośrednictwem wspomnianego wyżej formularza.

Poprzedni artykułNastępny artykuł