Mam Talent! 4

Chylińska żąda… 40 tysięcy zł za jeden odcinek „Mam Talent”

Jury programu Mam Talent | fot. TVN

Decyzja o produkcji polskiej wersji „X Factor” pokrzyżowała plany producentom innego programu talent-search show – „Mam Talent”. Nie dość, że w widowisku nie pojawi się już Kuba Wojewódzki, to o swoje wynagrodzenie postanowiła walczyć Agnieszka Chylińska.

Jury programu Mam Talent | fot. TVN
Jury programu Mam Talent | fot. TVN

Jak donosi Pudelek.pl, póki co producenci pewni są jedynie powrotu Małgorzaty Foremniak, która długo nie mogła zdecydować, czy będzie w stanie sprostać zadaniu po śmierci mamy. O swoim powrocie zdecydowała niedawno.

Nadal nie jest pewny powrót Agnieszki Chylińskiej. Podobno po rezygnacji Kuby Wojewódzkiego piosenkarka poczuła się największą gwiazdą show i zażądała większych zarobków. Pudelek twierdzi, żę Chylińska zażyczyła sobie aż 40 tysięcy złotych za każdy odcinek nowej edycji. „Mam Talent”. Wcześniej zarabiała 200 tysięcy za cały sezon.

Plotkarska witryna twierdzi również, że udział w programie Roberta Kozyry nie jest potwierdzony. Ten miał rzekomo zbyt wygórowane wymagania finansowe i TVN zdecydowała postawić na obecność w jury Kasi Klich, która sędziowała już w formacie telewizyjnych „Hot or Not”.

Poprzedni artykułNastępny artykuł