You Can Dance 6

„You Can Dance 6” – odcinek 8: Magda Wójcik i Darek Bujnowski wyeliminowani

Magda Wójcik i Dariusz Bujnowski | fot. TVN

Wczorajszy odcinek „You Can Dance” rozpoczął się wyjątkowo – po raz pierwszy wszyscy uczestnicy na otwarcie programu zatańczyli Krump. „Żarty się skończyły! Dzisiaj pożegnamy pierwszych tancerzy” – powiedziała prowadząca Patricia Kazadi.

Magda Wójcik i Dariusz Bujnowski | fot. TVN
Magda Wójcik i Dariusz Bujnowski | fot. TVN

Pierwszym tańcem był Jive Adriana i Ani, którzy w rytmie rock’n’rolla porwali publiczność. – Jesteście odpowiedzią dla tych, którzy się zastanawiają, czy budować w Polsce elektrownie atomowe – oceniła występ Kinga Rusin.

– To był prawdziwy pop, a Michał zawsze źle reaguje, kiedy widzi kogoś pięknego – powiedział z kolei Agustin po występie Alisy i Sebastiana, którzy zatańczyli do ostatniego hitu Lady Gagi „Born This Way”.

Trzecim tańcem był Lyrical Jazz w wykonaniu Maszy i Michała do piosenki „Better Days” Ayo, w choreografii Pawła Michno. – Ja mam w dupie jaka tam była technika. Oczekuje właśnie takiego teatru jakiego wy dostarczyliście – mówił wzruszony Michał Piróg.

Niestety, nie wszystkie tańce przypadły jurorom do gustu. Agustin Egurolla skrytykował hip-hop w wykonaniu Magdy i Darka. – Żeby wytańczyć taką choreografię trzeba być bardzo dobrym tancerzem – powiedział. Za choreografię odpowiadał Marcin Mroziński.

Kolejny taniec miał należeć do Pauliny i Dominika. Niestety, po ostatnim odcinku partnerka Dominika doznała kontuzji kolana. Paulinę zastąpiła zwyciężczyni czwartej edycji „You Can Dance” – Ania Kapera. – Ja wiem, że nie możesz wygrać tego programu, ponieważ w tańcu nie doścignąłeś Ani – powiedział po występie Michał Piróg.

Agnieszka i Kuba w drugim odcinku na żywo wykonali Brodway Jazz, a towarzyszyła im piosenka w wyjątkowym wykonaniu Patrycii Kazadi. To jednak nie pomogło jury w ocenie. – Dzisiaj były lepsze występy, a to jest turniej – oceniła Kinga Rusin.

Ostatnim tańcem był Krump w wykonaniu Ani i Tolka. – Nie do końca się czuję ekspertem w Krumpie, ale wydaje mi się, że zatańczyliście w charakterze – powiedział Agustin.

Najlepszym duetem według jury po raz drugi okazali się Masza i Michał. Do solówek nominowali Darka, Magdę, Dominika, Kubę i Agnieszkę.

Decyzją widzów z programem pożegnali się Magda Wójcik i Darek Bujnowski.

[Plejada.pl]

Poprzedni artykułNastępny artykuł