Mam Talent! 2

Madox z „Mam Talent” powraca

Marcin Majewski

Madox, czyli Marcin Majewski, uczestnik drugiej edycji „Mam Talent”, powraca. Madox zasłynął za sprawą swojego oryginalnego głosu, delikatnej urody i nietypowego stylu bycia. Teraz powraca i promuje swój pierwszy utwór – „High on You”.

Marcin Majewski
Marcin Majewski

Po ostatnich nieco burzliwych miesiącach w sferze zawodowej, wokalista Madox znów daje o sobie znać – donosi „Super Express”. Tym razem nie za sprawą rozrywkowego show, lecz własną pracą. Artysta promuje pierwszy singiel „High on You”. W Sieci można posłuchać kilku wersji utworu.

„Jestem niezwykle podekscytowany nadchodzącymi miesiącami i promocją High on You, bo traktuję ten singiel jak swoje dziecko i jestem z niego dumny. W temacie nagrywania płyty nie mogę zdradzić zbyt wiele na tym etapie, ale współpracuję z utalentowanymi ludźmi i póki co efekty są znakomite. Szykuje się również ekscytująca muzyczna współpraca z zagranicznym producentem, więc wszystko zmierza w końcu w dobrym kierunku” – wyznał Madox.

Fani oryginalnego wokalisty mogą też liczyć na różne ciekawostki i niespodzianki publikowane na oficjalnych profilach Madoxa w Internecie. Jego poczynania można śledzić na Facebooku, Twitterze czy SoundCloudzie. Muzyk już zapowiada występy na żywo na terenie Polski.

Poprzedni artykułNastępny artykuł