Next Top Model

Polka Katarzyna Pilewicz w amerykańskiej edycji „Top Model”

Katarzyna Pilewicz | Fot. kasiapilewicz.com

26-letnia Polka Katarzyna Pilewicz została uczestniczką szesnastej edycji amerykańskiej wersji programu „Top Model”. Nasza rodaczka wzbudziła przy tym sporo kontrowersji.

Katarzyna Pilewicz | fot. kasiapilewicz.com
Katarzyna Pilewicz | fot. kasiapilewicz.com

„Jak do tej pory największe sukcesy w świecie mody odnosiły polskie modelki tradycyjnych rozmiarów. Miło nam więc poinformować, że dobrze radzi sobie również dziewczyna reprezentująca kategorię plus size” – czytamy na łamach Pudelka.

Kasia Pilewicz jest Polką urodzoną w Chicago, która ma już podpisany kontrakt z prestiżową agencją Wilhemina Models. Postanowiła spróbować swoich sił w telewizji i zgłosiła się do programu „America’s Next Top Model”. Kształtna blondynka o ślicznej buzi spodobała się jurorom i została wytypowana do finałowej czternastki uczestniczek.

26-letnia Kasia wzbudziła jednak sporo kontrowersji – i to wcale nie ze względu na swój rozmiar. Dziewczyna jest profesjonalną modelką, która ma już za sobą kilka poważnych sesji zdjęciowych, w tym dla „V Magazine”. Dlatego też Pilewicz na czas trwania programu zawiesiła swój kontrakt z agencją, aby móc konkurować z innymi aspirującymi do świata mody dziewczynami na podobnych zasadach.

Zmagania Pilewicz w programie „America’s Next Top Model 16” można śledzić na antenie emitującego show kanału The CW.

[Pudelek.pl]

Poprzedni artykułNastępny artykuł