Big Brother 6

„Big Brother” z gwiazdami Internetu?

Barbara Kwarc, w rzeczywistości Barbara Rogowska | Foto: Agencja Gazeta

Sezon zimowy w pełni. W świecie celebrytów niewiele się dzieje, a telewizyjne ramówki świecą pustkami, więc serwisy plotkarskie prześcigają się w publikacji coraz wymyślniejszych pogłosek. Jedna z nich głosi, że TV4 ponownie rozważa emisję programu „Big Brother”.

Barbara Kwarc, w rzeczywistości Barbara Rogowska | fot. Agencja Gazeta
Barbara Kwarc, w rzeczywistości Barbara Rogowska | fot. Agencja Gazeta

Przypomnijmy, że w maju ubiegłego roku mówiło się, że TVP2 rozważa emisją widowiska „Big Brother Kids”. Informacje te okazały się wyssane z palca. Planom emisji show oficjalnie zaprzeczyła firma ATM Grupa, mająca – według doniesień – produkować reality show.

Tym razem anonimowy informator donosi serwisowi Pudelek.pl, że „po długiej przerwie producenci myślą nad tym, aby jeszcze raz spróbować, ale tym razem w Domu Wielkiego Brata zamknąć bardziej lub mniej znane osoby”. I dodaje: „Bohaterami programu miałyby być osoby znane nie tyle co z telewizji, ale z Internetu. Padł nawet pomysł, ale to tylko wstępnie, aby do nazwy Big Brother dodać Cyber Star. Producenci zastanawiają się już, kogo mogliby zwerbować. Padły już pierwsze nazwiska np. Barbara Kwarc, Paweł Luntek, Mateusz Osiecki. Uczestnicy programu zamieszkaliby w tym samym domu, w którym kręcone były poprzednie edycje”.

Poprzedni artykułNastępny artykuł