Mam Talent! 4, Taniec z Gwiazdami 13, Top Model 2, X Factor, You Can Dance 6

Popularne formaty w TVN tylko raz na rok?

Logo stacji TVN

Wiosną przyszłego roku nie zobaczymy kolejnej edycji Tańca z Gwiazdami. Mało tego. Wygląda na to, że wszystkie największe programy rozrywkowe w TVN emitowane będą raz na rok.

Logo stacji TVN
Logo stacji TVN

Jeszcze kilka lat temu stacja miała w zwyczaju produkować wiosną i jesienią kolejne odsłony swoich głównych show telewizyjnych. Ten cykl emisji zdaje się odchodzić w niepamięć. Zaczęło się od wprowadzenia widowiska Mam Talent, które od samego początku emitowane jest jedynie jesienią. Następnie ogłoszono, że kolejne edycje You Can Dance emitowane będą wiosną w rocznych odstępach.

Wszystko wskazuje na to, że od tej pory także Taniec z Gwiazdami emitowany będzie jedynie raz do doku. Podobny los czeka zapewne także format Top Model, jeśli TVN zdecyduje się na jego kontynuację. Jak informuje szefowa zespołu PR stacji, „Obecnie w ofercie TVN-u znajdują się wszystkie największe światowe formaty rozrywkowe: Taniec z Gwiazdami, Mam Talent, Top Model. Zostań modelką, You Can Dance – Po prostu tańcz i The X Factor. Tak duża ich ilość wpłynęła na decyzję o emisji tych programów na zmianę”.

Roczne odstępy między poszczególnymi sezonami planuje się także w przypadku formatu The X Factor – o ile oczywiście reality show odniesie sukces i będzie się cieszył zadowalającymi wynikami oglądalności.

Poprzedni artykułNastępny artykuł