Mam Talent! 3

Mam Talent! 3 – odcinek 8: relacja z programu na żywo

Uczestnicy trzeciej edycji programu Mam Talent! | Foto: TVN

Dziś wieczorem w TVN było można zobaczyć emitowany na żywo pierwszy półfinałowy odcinek trzeciej edycji Mam Talent!

Uczestnicy trzeciej edycji programu Mam Talent! | fot. TVN
Uczestnicy trzeciej edycji programu Mam Talent! | fot. TVN

Odcinek rozpoczął się od występu Marcina Wyrostka, zwycięzcy drugiej edycji show. Wspólnie z zespołem dał mini koncert, potwierdzając mistrzowską klasę.

Potem przyszedł czas na rozpoczęcie ostrej rywalizacji o wejście do finału i szansę na wygranie 300 tys. zł. Pierwsi pokazali swój występ tancerze z zespołu Flexi. Grupa z Bydgoszczy nie zachwyciła jednak jury programu. „Zobaczyłam to samo, co na castingu, a oczekiwałam czegoś więcej!” – powiedziała zawiedziona Agnieszka Chylińska. Zespół dał żywiołowy pokaz tańca, jednak kilkakrotnie można było zauważyć brak synchronu, co wytknęła grupie Małgosia Foremniak. Również Kubie nie podobał się pokaz: „Jeśli to była dzikość, to ja inaczej wyobrażam sobie dzikość. To było tylko poprawne!”.

Następnie w programie pojawił się performer Darek, a właściwie Cher w wersji blond. Widzowie usłyszeli przebój Believe. Tym razem jury nie oceniało czystości wykonania piosenki, ale sposób naśladowania gwiazdy. Kuba był pod wrażeniem: „Po każdym twoim występie, człowiek ma ochotę iść do spowiedzi”. „I to jest ten kierunek” – podchwycił Szymon Hołownia. „Gorzej zaśpiewałeś, ale darzę cię wielką sympatią. Jesteś wariatem, ale bardzo pozytywnym. Budzisz emocje” – powiedziała Agnieszka. Małgosia Foremniak również była pod wrażeniem, ale brakowało jej „pięknej pupy Cher”.

Następną uczestniczką była Patrycja Malinowska. Jej występ wokalny bardzo spodobał się jury. Uczestniczka zbierała same pochwały. „Masz głos jak dzwon” – zachwycała się Agnieszka Chylińska „Uwielbiam twoją naturalność, masz niezaprzeczalny talent. Rewelacja!” – dodała. „Śpiewasz lekko, jak oddychasz. Byłaś świetna!” – oceniła Foremniak. Kuba zaś podsumował: „Wyrzuciliśmy większość twojego zespołu. Wyrzucimy każdego, kto cię będzie krytykował. Byłaś rewelacyjna!”.

Kolejnym uczestnikiem był Ibrahim Mahmoud, który dał pokaz egipskiego tańca w bajecznie kolorowym stroju. Jego występ rozbawił całe jury, a dyskusja potoczyła się w niebezpiecznym kierunku. Agnieszka Chylińska była tak rozbawiona komentarzami Wojewódzkiego, że nie była w stanie wyrazić swojej opinii.

Na kabaret Yclan jury czekało z wielkim zaciekawieniem. Scenka z budowy, którą chłopaki przedstawili, udowodniła po raz kolejny, że mają nieprawdopodobną sprawność fizyczną. Niestety, nie zaskoczyli pomysłem i jury było zawiedzione. „Z tak sprawnymi ciałami moglibyście poprowadzić Fakty TVN” – humorystycznie skwitował pokaz Kuba Wojewódzki. Bardzo ostro oceniła kabaret Małgosia Foramniak: „Powiedziałam na castingu, że macie duże jaja, ale to była tylko wydmuszka!”.

Kolejnym uczestnikiem był Michał Grobelny, 16-letni uczeń. Niestety, kilka niefortunnych zdań, wypowiedzianych przez niego w wizytówce pokazanej przed występem, wpłynęło na to, w jaki sposób jury odebrało piosenkę, którą wykonał. Małgosia Foremniak zarzuciła mu, że Michał jest nieskromny i nieszczery. Chłopak próbował się bronić. Kuba Wojewódzki skomentował: „Piękno, które się samo definiuje, staje się kiczem. Tobie, jako artyście zazdroszczę, ale jako facetowi daję wiele czasu, żebyś dojrzał”.

Jako kolejny wystąpił Kwartet Bacewicz, który cieszył się z wielkim dopingiem ze strony widowni. Występ nie przypadł jednak do gustu Kubie i Małgosi. „Z wami jest jak z polską piłką nożną. Wasi kibice są lepsi od was. Poprawność, nuda! Przeciętność w tym programie to jest grzech!” – powiedział Kuba. Agnieszka stwierdziła jednak, że był to najbardziej profesjonalny występ tego odcinka.

Magdę Welc zobaczyliśmy w piosence zespołu Dżem. Jury skrytykowało ten wybór, uznając repertuar za zbyt poważny i smutny dla jedenastolatki. Agnieszka Chylińska powiedziała: „Ja bardzo czekałam na twój występ i bardzo się go obawiałam. Ty, niestety, zrobiłaś to samo, co Klaudia Kulawik. To nie zmienia faktu, że za twoim głosem się tęskni”. Małgosia oceniła w pierwszej kolejności jej strój: „Wyglądasz jak dziecko z ochronki”, po czym zadeklarowała, że kupi jej sukienkę na następny występ.

Na koniec przyszła pora na ogłoszenie decyzji widzów. Na Magdę Welc oddano najwięcej głosów i to ona została pierwszą finalistką trzeciej edycji Mam Talent. Drugie i trzecie miejsce zajęli Patrycja Malinowska i Michał Grobleny. Jury zdecydowało, że w finale zaśpiewa Patrycja.

[Plejada.pl]

Poprzedni artykułNastępny artykuł