Amazonki, Bar, Dwa Światy, Gladiatorzy, Łysi i Blondynki

Photo Day: zobacz dom, w którym realizowano Dwa Światy i Bar

Kompleks reality show na Bielanach Wrocławskich; obraz satelitarny | Foto: Google

W niedzielę, 28 marca pasjonaci fotografii uwiecznią na zdjęciach hale studia na Bielanach, w tym także będą mogli zobaczyć i sfotografować kompleks mieszkalny, w którym mieszkali uczestnicy takich programów jak Dwa Światy i Bar.

Kompleks reality show na Bielanach Wrocławskich; obraz satelitarny | fot. Google
Kompleks reality show na Bielanach Wrocławskich; obraz satelitarny | fot. Google

Uczestnicy Photo Day 7.0 spotkają się w niedzielę, 28 marca przed wejściem do nowego studia ATM przy ul. Dwa Światy na Bielanach Wrocławskich. O godz. 10:00 część z nich wejdzie do studia, w którym powstają Tancerze, gdzie będą mogli fotografować scenografię, sale ćwiczeń dla aktorów i halę zdjęciową. Druga grupa zwiedzi kompleks ze słomianymi chatami, w których nagrywano programy reality show Dwa Światy, Amazonki, Gladiatorzy, Łysi i blondynki oraz Bar. W tym czasie inni wejdą do odnowionych magazynów starej cukrowni w pobliskiej Ślęży, gdzie powstaje centrum filmowe ATM i aktualnie kręcony jest serial Pierwsza miłość. Grupa wejdzie na plan zdjęciowy i zobaczy aktorów podczas pracy.

Fotograficzna akcja potrwa do godz. 13:30. Jej uczestnicy muszą się jednak wcześniej zapisać.

Photo Day to organizowany cyklicznie plener fotograficzny. Za każdym razem jego uczestnicy spotykają się w innym miejscu, a po akcji mogą pochwalić się swoimi zdjęciami na wspólnym blogu.

[Gazeta Wyborcza Wrocław]

Poprzedni artykułNastępny artykuł