Taniec z Gwiazdami 11

Aneta Piotrowska i Łukasz „Mrozu” Mróz wyeliminowani z Tańca z Gwiazdami 11

Aneta Piotrowska i Łukasz Mróz w Tańcu z Gwiazdami | Foto: TVN

W trzecim odcinku jedenastej edycji Tańca z Gwiazdami pożegnaliśmy kolejnego uczestnika. Najmniejszą liczbę głosów widzów otrzymał Łukasz „Mrozu” Mróz. Za to na parkiecie królowała Katarzyna Glinka, która za jive’a otrzymała maksymalną liczbę 40 punktów.

Aneta Piotrowska i Łukasz Mróz w Tańcu z Gwiazdami | fot. TVN
Aneta Piotrowska i Łukasz Mróz w Tańcu z Gwiazdami | fot. TVN

Na parkiecie pary zaprezentowały tym razem gorące tango i jive’a. Pierwsza tego wieczoru para – Łukasz „Mrozu” Mróz i Aneta Piotrowska – przedstawiła żywiołowego jive’a. Piotr Galiński pochwalił technikę Łukasza i przedstawioną tańcem historię. Wodecki stwierdził z kolei, że para zatańczyła tak, jakby wiedziała, że ma załatwioną maturę. Jury uznało, że występ zasłużył na 33 punkty. To jednak nie przekonało widzów.

Tango Macieja Friedka i Blanki Winiarskiej spodobało się surowej Iwonie Pavlović, która zauważyła dobrą ramę, dobre kroki, widoczny postęp oraz powściągliwość w tańcu. „Dzięki wam tango nie umrze” – dodała Beata Tyszkiewicz. Efekt to 31 punktów.

Piotr Szwedes i Anna Głogowska zaprezentowali jive’a. Dla Wodeckiego był to jeden z najlepszych tańców tej edycji. Pavlović spodobał się fajny charakter tańca i dobry początek występu, ale zganiła Szwedesa za gorsze rozwinięcie i pogubienie kroków. Para zdobyła 31 punktów.

Tango Aleksandry Szwed i Roberta Rowińskiego zachwyciło Galińskiego. „Jesteś zjawiskowa, jak polska Josephine Baker” – powiedział. Samo tango miało klarowne rytmy i było piękne i energetyczne. Wodecki także stwierdził, że jest fantastyczne, a ruchy Szwed przypominały mu kocie ruchy. Ostateczna ocena to 38 punktów.

Olga Bołądź i Łukasz Czarnecki zaprezentowali jive’a. Pavlović nie podobały się „kłapiące nogi” Olgi, przez co taniec był ciężki. Jury oceniło ten występ na 28 punktów.

Tango Przemysława Salety i Izy Janachowskiej sprawiło, że Galiński uśmiał się do łez. Według niego nie każdy tańczyć może. „Tanga nie było tu w ogóle” – stwierdził. Jury przyznało parze tylko 19 punktów. Wszyscy jednak zachwycali się czarną prześwitującą bluzką boksera.

Katarzyna Glinka i Stefano Terrazzino zaprezentowali jive’a, który bardzo spodobał się Tyszkiewicz. Pavlović zaciekawiło podejście Glinki do tańca, która według niej oddała jego nietypowy, bardzo ciekawy charakter. Jurorka pochwaliła także technikę gwiazdy. Efekt to maksymalna liczba punktów: 40.

Tango Julii Kamińskiej i Rafała Maseraka także spodbało się jurorom. „Brzydula, byłaś piękna w tym tangu” – pochwalił Galiński. Jury stwierdziło, że para zasłużyła na 36 punktów.

Oceana i Przemysław Juszkiewicz, którzy w poprzednim odcinku zachwycili jurorów, pokazali jive’a. I tym razem pochwałom nie było końca. Galiński wyznał, że siedział jak zaelektryzowany. „Jesteś w tym programie jak rodzynek w cieście” – powiedział o Oceanie. 39 punktów to końcowa ocena jury.

Katarzyna Grochola i Jan Kliment zatańczyli tango. „Skatowałaś go – bardzo ładnie oddałaś charakter tańca” – śmiała się Pavlović. Efekt to 30 punktów.

Ostatnia para, czyli Artur Barciś i Paulina Biernat, pokazali jive’a, który – choć z zastrzeżeniami – spodobał się Galinskiemu. Pavlović wtrąciła się, by pochwalić aktora za trudną figurę. 34 punkty to ocena jury.

Gościem specjalnym wieczoru był zwycięzca drugiej edycji programu Mam Talent! – Marcin Wyrostek, który zaprezentował utwór Liber tango, pochodzący z płyty Magia Del Tango.

[Onet.pl]

Poprzedni artykułNastępny artykuł