Tylko nas dwoje

Tylko nas dwoje bez Edyty Górniak, ale za to z Dodą, Santor i Karolakiem

Dorota "Doda" Rabczewska | Foto: STUDIO 69

Od marca w Polsacie emitowany będzie nowy program rozrywkowy, którego ostateczny tytuł brzmi: Tylko nas dwoje. Just The Two Of Us. Choć w programie sędziować miała Edyta Górniak, okazuje się, że w jury zasiądą ostatecznie Dorota Rabczewska, Irena Santor i Tomasz Karolak.

Dorota "Doda" Rabczewska | fot. STUDIO 69

W widowisku Tylko nas dwoje. Just The Two Of Us profesjonaliści będą uczyć śpiewać znanych amatorów. W programie udział wezmą:
– Halina Frąckowiak i Robert Kochanek
– Mieczysław Szcześniak i Paulina Sykut
– Łukasz Zagrobelny i Joanna Koroniewska
– Piotr Kupicha i Anna Bosak
– Jacek Stachursky i Krystyna Czubówna
– Anna Wiśniewska i Mariusz Pudzianowski
– Małgorzata Ostrowska i Grzegorz Halam
– Paulla Ignasiak i Artur Partyka
– Katarzyna Cerekwicka i Radosław Brzózka
– Jacek Wójcicki i Ewa Wachowicz

Występy celebrytów oceni jury. W ławie sędziowskiej zasiądą Dorota „Doda” Rabczewska, Irena Santor i Tomasz Karolak. Wśród jurorów zabraknie piosenkarki Edyty Górniak. „Edyta Górniak odrzuciła naszą propozycję z powodu zbyt wielu zajęć” – mówi Nina Terentiew, dyrektor programowa Polsatu. „Właśnie zaczyna pracować nad swoją nową płytą, a niedługo musi przygotowywać się do swojego koncertu jubileuszowego, który odbędzie się na tegorocznym festiwalu TopTrendy” – dodaje.

Nieoficjalnie mówi się, że przyczyną rezygnacji Edyty Górniak z udziału w show było pojawienie się Doroty „Dody” Rabczewskiej, oraz fakt, że za wzięcie udziału w przedsięwzięciu „Dodzie” zaproponowano wyższe wynagrodzenie. Tabloidy donoszą, że Edycie proponowano podobno po 15 tys. złotych za odcinek, a Rabczewskiej – 20 tys.

Program Tylko nas dwoje. Just The Two Of Us to format brytyjskiej telewizji BBC, stworzony przez zespół autorski, który wymyślił także Taniec z Gwiazdami. Polską wersję poprowadzą Katarzyna Cichopek oraz Mariusz „Maryjusz” Kałamaga – znany z kabaretu Łowcy.B. Widowisko emitowane będzie na antenie Polsatu w każdą sobotę o godz. 20:00, począwszy od 13 marca.

Poprzedni artykułNastępny artykuł