Konkursy, Książki

Konkurs: wygraj książkę Reality show autorstwa Emmy McLaughlin i Nicoli Kraus

Weź udział w naszym konkursie i wygraj jeden z dziecięciu egzemplarzy książki Reality show

Weź udział w naszym konkursie i wygraj jeden z dziesięciu egzemplarzy książki Reality Show autorstwa Emmy McLaughlin i Nicoli Kraus.

Emma McLaughlin i Nicola Kraus przenoszą czytelników w świat reality show, gdzie fakty mieszają się z fikcją, a prawdziwy show dzieje się za kulisami. Główna bohaterka powieści – 18-letnia Jesse, zostaje wytypowana do obsady programu o życiu nastolatków, kręconego w jej szkole przez modną stację telewizyjną. Cena, którą przyjdzie jej zapłacić – udawane przyjaźnie, manipulacje producentów i pogoń za coraz większą oglądalnością sprawiają, że życie Jesse wywraca się do góry nogami. Reality show to więcej niż lekka opowieść o przyjaźni, miłości i telewizji – to także świat obłudy, gry pozorów i bezlitosnej walki o sławę.

Już teraz możecie wziąć udział w naszym konkursie i wygrać książkę Reality Show Emmy McLaughlin i Nicoli Kraus. Do wygrania czeka na Was 10 egzemplarzy powieści! By wziąć udział w losowaniu nagród, wystarczy odpowiedzieć na jedno pytanie:

Jakie trzy inne książki (nie uwzględniając powieści pt. Reality Show) powstały za sprawą duetu pisarskiego – Emmy McLaughlin i Nicoli Kraus?

Odpowiedzi przesyłajcie do nas za pośrednictwem zamieszczonego poniżej formularza konkursowego, podając swoje imię i nazwisko oraz miejscowość zamieszkania. Po wysłaniu wiadomości otrzymacie od nas potwierdzenie wzięcia udziału w konkursie.

W losowaniu nagród wezmą udział wszystkie osoby, które poprawnie odpowiedzą na zadane pytanie. Na Wasze zgłoszenia czekamy do 14 lutego 2010 roku. Imiona i nazwiska szczęśliwców, którzy otrzymają własne egzemplarze książki Reality show, opublikujemy 15 lutego na łamach serwisu Reality-TV.pl.


Okładka książki McLaughlin i Kraus pt. Reality show
Okładka książki McLaughlin i Kraus pt. Reality show

Polski tytuł: Reality show
Oryginalny tytuł publikacji: The Real Real
Autorki: Emma McLaughlin, Nicola Kraus
Przekład: Małgorzata Hesko-Kołodzińska

Oprawa: miękka
Wydanie: pierwsze
W sprzedaży od: 25 stycznia 2010
Rok wydania: 2010
Format: 136×205
Ilość stron: 288
Wydawnictwo: Znak
Cena detaliczna: 32,90 zł

Patronat medialny nad powieścią Reality show Emmy McLaughlin i Nicoli Kraus sprawuje serwis Reality-TV.pl.

Przyjmowanie zgłoszeń nieaktywne. Konkurs został zakończony.


Regulamin Konkursu:
01. Konkurs trwa od 3 do 14 lutego 2010 roku.
02. W losowaniu nagród wezmą udział te osoby, które poprawnie odpowiedzą na zadane pytanie.
03. Uczestnikami Konkursu mogą być wyłącznie osoby zamieszkałe na stałe na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej.
04. Każdy uczestnik Konkursu może wziąć w nim udział tylko raz.
05. Przystępując do Konkursu uczestnik akceptuje postanowienia regulaminu oraz potwierdza, iż spełnia wszystkie warunki, które uprawniają go do udziału w Konkursie.
06. O wynikach Konkursu poinformujemy 15 lutego 2010 roku na łamach serwisu Reality-TV.pl. Ze zwycięzcami skontaktujemy się za pośrednictwem poczty elektronicznej.
07. Nagrodzony uczestnik zobowiązany jest w ciągu 7 dni od dnia wysłania przez Organizatora zawiadomienia, wysłać drogą elektroniczną wiadomość zawierającą dane adresowe, niezbędne do odbioru nagrody.
08. Organizator Konkursu nie ponosi odpowiedzialności za nieprawidłowości związane z opóźnieniem lub niedoręczeniem powiadomienia o wygranej, wynikające z błędnego podania adresu e-mail przez uczestnika Konkursu.
09. Jeżeli kontakt ze zwycięzcą Konkursu jest niemożliwy wskutek podania przez niego nieprawidłowych danych kontaktowych, jego prawo do nagrody wygasa, nawet jeśli spełnił pozostałe wymagania opisane w niniejszym Regulaminie.
10. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za niezgodne ze stanem faktycznym dane, podane przez nagrodzonego uczestnika Konkursu w formularzu zgłoszeniowym.

Poprzedni artykułNastępny artykuł