Książki, Quiz

Reality TV Quiz: czy mogłabyś być gwiazdą mediów?

Quiz

Wprowadzamy nowość w serwisie Reality-TV.pl: quiz. Co jakiś czas zaproponujemy Wam możliwość wzięcia udziału w testach – będziecie mogli sprawdzić swoją wiedzę o celebrytach i programach rozrywkowych, czy też rozwiązać test osobowości. Na początek quiz skierowany do żeńskiej części naszych czytelników: „Czy mogłabyś być gwiazdą mediów?”.

Z przyczyn technicznych quiz nie jest już dostępny.
Możesz jednak obejrzeć klip wideo zamieszczony poniżej i usłyszeć, co o byciu gwiazdą myślą inni ludzie, zapytani o opinię w sondzie ulicznej.

Jeżeli marzy Ci się bycie gwiazdą, chcesz poznać świat telewizji od kuchni lub też jesteś ciekaw, ile „reality” jest w programach reality show, kup nową książkę Emmy McLaughlin i Nicoli Kraus. Autorki powieści Reality show przenoszą czytelników w świat telewizji, gdzie fakty mieszają się z fikcją, a prawdziwy show dzieje się za kulisami. Osiemnastoletnia Jesse – główna bohaterka, zostaje wytypowana do obsady programu o życiu nastolatków, kręconego w jej szkole przez modną stację telewizyjną. Cena, którą przyjdzie jej zapłacić – udawane przyjaźnie, manipulacje producentów i pogoń za coraz większą oglądalnością sprawią, że życie Jesse wywróci się do góry nogami. Reality show to więcej niż lekka opowieść o przyjaźni, miłości i telewizji – to także świat obłudy, gry pozorów i bezlitosnej walki o sławę.

W związku z wydaniem książki Reality show, już jutro w naszym serwisie zostanie ogłoszony konkurs, w którym będziecie mieli możliwość wygrania własnego egzemplarza powieści Emmy McLaughlin i Nicoli Kraus. Gorąco zachęcamy do dalszych odwiedzin Reality-TV.pl.
Okładka książki McLaughlin i Kraus pt. Reality show
Okładka książki McLaughlin i Kraus pt. Reality show

Polski tytuł: Reality show
Oryginalny tytuł publikacji: The Real Real
Autorki: Emma McLaughlin, Nicola Kraus
Przekład: Małgorzata Hesko-Kołodzińska

Oprawa: miękka
Wydanie: pierwsze
W sprzedaży od: 25 stycznia 2010
Rok wydania: 2010
Format: 136×205
Ilość stron: 288
Wydawnictwo: Znak
Cena detaliczna: 32,90 zł

Poprzedni artykułNastępny artykuł