Agent 2

Zwycięzca „Agenta” trafił do komisji śledczej

Bartosz Arłukowicz – lekarz, który w 2001 roku wziął udział w drugiej edycji reality show „Agent”, a w roku 2007 został posłem na Sejm, teraz wejdzie w skład nowej komisji śledczej.

W komisji ds. ustawy hazardowej znaleźli się także m.in. logik Jarosław Urbaniak, poeta Franciszek Stefaniuk, wielbiciel wyglansowanych butów Mirosław Sekuła, fan kolorowego ubioru Sławomir Neumann, a także Beata Kempa i Zbigniew Wassermann – donosi Gazeta.pl. Jak czytamy na łamach portalu, Arłukowicz „bez skrupułów zamienił upadające SdPl na SLD. Na naszych oczach może narodzić się prawdziwa gwiazda medialna, na miarę Janusza Palikota i Jacka Kurskiego”.

Arłukowicz wygrał drugą edycję TVN-owskiego reality show Agent. Jak wspomina na swojej stronie internetowej: „W czasie tego koszmarnego maratonu bez snu i odpoczynku (nagrania od 5 rano do 2 w nocy!) musiałem skakać z dźwigu do wody, latać paralotnią, skakać z bungee, lecieć balonem, walczyć z bykiem”. „Co najważniejsze – to on rozszyfrował, kim jest tajemniczy Agent. To on rozszyfruje, o co chodzi w aferze hazardowej?” – pyta Gazeta.pl.

Poprzedni artykułNastępny artykuł