Got Talent

Kevin Skinner zwycięzcą „America’s Got Talent 4”

W środę, 16 września w USA zakończyła się 4. edycja programu „America’s Got Talent”, w Polsce znanego pod tytułem „Mam Talent!”.

Zwycięzcą został Kevin Skinner – hodowca kur i piosenkarz country, który w nagrodę otrzymał pół miliona dolarów i swój własny show w Las Vegas. „Podczas każdej edycji przychodzi człowiek ubrany tak jak ty, z czapką odwróconą do tyłu, i myślę: To będzie totalna katastrofa. A wtedy zaczynasz śpiewać i masz mnie. To było najwspanialszy występ jaki widziałem od bardzo dawna” – powiedział o Kevinie Piers Morgan, jeden z jurorów reality show.

Skinner to czwarty piosenkarz, który wygrał amerykańską edycję programu. „Nie masz najlepszego głosu, ale Bob Dylan i Mick Jagger też nie. Najważniejsze, by być niepowtarzalnym, a ty jesteś” – stwierdziła Sharon Osbourne.

Finał „America’s Got Talent 4”, na którym pojawiła się również Susan Boyle – uczestniczka brytyjskiej edycji widowiska, był najlepiej oglądanym odcinkiem w historii programu. Nic więc dziwnego, że stacja NBC planuje na przyszły rok kolejną odsłonę show.

Poprzedni artykułNastępny artykuł