Dokumentalne

Zrobili reality show we własnym domu

Polscy widzowie mogli śledzić wiele reality game shows. Był „Big Brother”, „Dwa Światy”, „Amazonki”, „Gladiatorzy”, „Łysi i Blondynki”, „Bar” czy „9 Niezwykłych Tygodni”. Jednak najnowsze przedsięwzięcie zatytułowane „Show To Ja!” przekracza granice, których te widowiska nie naruszyły.

Karolina Duda i Piotr Zudziewicz z Zielonej Góry zamontowali kamery we własnym domu. Przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, można podglądać ich życie. To pierwsze w Polsce tego typu prywatne przedsięwzięcie, które obdziera z intymności. Karolinę i Piotra można podglądać na specjalnej stronie internetowej dzięki czterem kamerom: w kuchni, łazience, pokoju i na biurku. Studenci z Zielonej Góry uruchomili także kamerę mobilną, dzięki której można podglądać ich życie także na zewnątrz.

Jak grzyby po deszczu powstają blogi o życiu Karoliny i Łukasza, a same „gwiazdy” zapraszane są do telewizji śniadaniowych. Na forach internetowych internauci piszą, że poprzez kamery internetowe można zobaczyć jak Karolina i Piotr smażą nie tylko mielone i popijają herbatę, lecz także jak bez zażenowania pokazują się w sytuacjach intymnych w łazience i w sypialni.

Redaktorzy plotkarskiego serwisu Plotek.pl zapytali Jolantę Rutowicz, co myśli o przedsięwzięciu „Show To Ja”. „Ogólnie rzecz biorąc wisi mi kto, gdzie i w jakim celu zakłada kamery. A w ogóle o co chodzi… dopiero wstałam. Pozdrawiam moich fanów. Pa” – powiedziała.

Karolinę i Piotra można podglądać za pośrednictwem strony internetowej showtoja.pl.

[Plotek.pl]

Poprzedni artykułNastępny artykuł