Fabryka Gwiazd

„Fabryka Gwiazd 2” bez Edyty Górniak?

Walka między największymi gwiazdami polskiej sceny muzycznej jest bezwzględna. „Super Express” donosi, że Doda tak nie znosi Edyty Górniak, iż nie zgodziła się na ich wspólny udział w „Fabryce Gwiazd”.

Edyta Górniak ma powody do zmartwienia. Jej związek z Dariuszem Krupą przechodzi kryzys, a wkrótce z anteny może zniknąć show „Jak Oni Śpiewają”, w którym zasiada w fotelu jurora i co tydzień odbiera za to ok. 15 tys. złotych. Piosenkarka liczyła na pracę w „Fabryce Gwiazd”, ale okazuje się, że z tych planów najprawdopodobniej nic nie będzie. A to wszystko za sprawą Dody, która podobno nie życzy sobie, by jej starsza koleżanka po fachu była gwiazdą tego samego programu.

Wcześniej mówiło się, że obie panie miałyby pełnić w reality show rolę jurora. Jednakże Dorota Rabczewska nie przystała na taką propozycję. Nie jest tajemnicą w świecie gwiazd, że obie piosenkarki nie przepadają za sobą. Ale to Rabczewska jest wciąż bardziej pożądana. „Albo ja, albo Górniak” – miała powiedzieć Doda producentom widowiska. I podobno zastrzegła, że nie będzie nawet przebywała w jednym budynku z Edytą, nie mówiąc już o wspólnej pracy w jednym programie.

[Super Express]

Poprzedni artykułNastępny artykuł