Big Brother, Filmy

„Dead Set” – rozpoczęła się emisja serialu grozy

W poniedziałek, w Wielkiej Brytanii rozpoczęła się emisja nowego serialu grozy, którego fabuła toczy się w czasie trwania emisji reality show „Big Brother”.

W serialu „Dead Set” zmarli powracają do życia i atakują kolejnych ludzi, roznosząc infekcję w zastraszającym tempie. Zastępy zombie plądrują kraj, a jedynymi nieświadomymi zagrożenia osobami są uczestnicy widowiska „Big Brother”. Jedynym miejscem do którego nie dotarła jeszcze zaraza, okazuje się odcięty od świata Dom Wielkiego Brata. Bezpieczeństwo uczestników nie trwa jednak długo. Wkrótce mieszkańcy Domu muszą stanąć twarzą w twarz z zagrożeniem i walczyć o przetrwanie.

Warto dodać, iż serial „Dead Set” rozpoczyna się od czołówki reality show „Big Brother”. Następnie przedstawione są wydarzenia toczące się w Domu Wielkiego Brata, praca producentów nad programem oraz prezentacja wydarzeń na świecie. Ciekawostkę stanowi fakt, iż w rolę prowadzącej widowisko „Big Brother” wcieliła się Davina McCall, czyli faktyczny gospodarz programu w świecie rzeczywistym.

Premiera pierwszego odcinka serialu „Dead Set” miała miejsce w poniedziałek, 27 października o godz. 22:00 w brytyjskiej stacji E4. Na serial złoży się w sumie 5 epizodów. Emisja finałowego odcinka będzie miała miejsce w Halloween – 31 października.

Począwszy od 3 listopada, w Wielkiej Brytanii będzie można kupić kompletny serial na DVD.

Poprzedni artykułNastępny artykuł