Bar 3: Bez Granic, Bar 4: Złoto dla Zuchwałych, Big Brother 3: Bitwa

Cejrowski odpowiada Agnieszce Frykowskiej

W czerwcu Agnieszka Frykowska po raz kolejny starła z Wojciechem Cejrowskim, który przed laty pogrążył ją w swoim programie. „Frytka” ogłosiła, że z kolejnego spotkania wyszła zwycięsko i utarła Cejrowskiemu nosa. W ostatnich dniach o zdarzenie zapytano samego Cejrowskiego.

Cejrowskiemu powiedziano, że osobą, która najbardziej się na niego skarży jest Agnieszka „Frykowska”. „Powinna się skarżyć na siebie. Zgodziła się przyjść do mnie do Polsatu, zgodziła się odpowiedzieć na serię pytań dotyczących uprawiania stosunku płciowego na oczach kamer i telewidzów. Później wzięła honorarium i podpisała zgodę na emisję tego materiału, więc nie wiem, dlaczego ma pretensje” – powiedział Cejrowski.

„Starałem się doprowadzić do takiego przełamania w niej, żeby do kamer mi powiedziała: 'No tak, wtedy był szampan, były te kamery, byłam trochę młodsza. Głupio zrobiłam, bo takich rzeczy się przy kamerach nie robi’. W niej to nie nastąpiło, tylko idzie w zaparte do tej pory” – dodał.

Cejrowski odniósł się także do słów „Frytki”, która zapytała go jak się czuje prowadząc chałtury. „To jest mój zawód. Jestem komediantem, występuję z mikrofonem od czasów studenckich. Czasami prowadzę imprezy; nie tylko programy telewizyjne. Nie widzę w tym nic złego” – powiedział. Samej Frykowskiej życzył zaś, ażeby zamiast szukać zemsty na ludziach zaczęła się modlić.

Poprzedni artykułNastępny artykuł