Co masz do stracenia?

Trwa realizacja reality show „Co masz do stracenia?”

Rozpoczęła się realizacja programu „Co masz do stracenia?”, który we wrześniu pokaże telewizja Puls. Reality show jest polską wersją formatu „The Biggest Loser”.

W widowisku 12 osób z dużą nadwagą będzie próbowało schudnąć pod okiem specjalistów. Ideą reality show jest zmobilizowanie biorących w nim udział otyłych osób do jak największej utraty wagi. Zawodnicy podzieleni będą na dwie drużyny, których członkowie będą musieli ze sobą współpracować. Obie grupy otrzymają własnego trenera, który wyznaczy swoim podopiecznym indywidualny tok ćwiczeń oraz ustali diety. W polskiej edycji trenerami zawodników będą Renata Jabłońska oraz Dariusz Karpiński – specjaliści i utytułowani sportowcy. W każdym tygodniu przegrana drużyna wyeliminuje ze swego grona jedną osobę. Zwycięzca programu, oprócz „nowego życia”, otrzyma także nagrodę pieniężną.

„The Biggest Loser” emitowany był w takich krajach jak Stany Zjednoczone, Australia, Wielka Brytania, RPA i Holandia. Realizacja polskiej edycji widowiska trwać będzie od 14 lipca do 31 sierpnia w hotelu uzdrowiskowym St. George w Kudowie Zdroju. Program poprowadzi Małgorzata Ostrowska-Królikowska. Na reality show złoży się 13 odcinków, które wyprodukuje Mastiff Media Polska.

Poprzedni artykułNastępny artykuł