Big Brother 4.1, Big Brother VIP

Jolanta Rutowicz wygrała vipowską część „Big Brother 5”?

Jolanta Rutowicz – zwyciężczyni czwartej edycji programu „Big Brother” oraz uczestniczka vipowskiej części „Big Brother 5”, powiedziała ostatnio pół-żartem, pół-serio, że została zwyciężczynią drugiego reality show ze swoim udziałem.

„Jestem szczera. W życiu nigdy nikogo nie udawałam i dlatego wygrałam program 'Big Brother’. I pewnie 'Big Brother VIP’ też wygrałam” – powiedziała Jolanta. „Tylko się pomylili w obliczeniach” – dodała. Gwiazda „Wielkiego Brata” powiedziała to wszystko w żartach, z uśmiechem na ustach. W tym samym wywiadzie Jolanta zdobyła się na szczerość i w końcu przyznała, że jest dziewicą. Powiedziała również, że chciałaby być w związku z jednym mężczyzną i uznaje tylko seks po zawarciu związku małżeńskiego.

Czy również słowa Jolanty o jej zwycięstwie w „Big Brother VIP” można by uznać za prawdziwe? Wystarczy przypomnieć, że przed finałem programu internetowe sondaże jednoznacznie wskazywały, że to Jolanta zostanie ogłoszona zwyciężczynią, z kolei Jarek był tą osobą, która budziła skrajne emocje wśród telewidzów i która cieszyła się najmniejszym poparciem nie tylko wśród uczestników reality show „Big Brother 5: VIP”, ale także wśród widzów programu.

* * *

Przypominamy, że o innych niedociągnięciach, nieprawidłowościach i podejrzeniach o manipulacje w programie „Big Brother” przeczytać możesz na stronie bigbrother.showmag.info/howtokillbigbrother. Na temat artykułów możesz podyskutować na łamach naszego forum dyskusyjnego.

Poprzedni artykułNastępny artykuł