Big Brother 5

Producenci „Big Brothera” boją się widzów i krytyki

Niepowodzeniem zakończyła się planowana na dziś pikieta pod Domem Wielkiego Brata. Producenci reality show – firmy Endemol Polska i ATM Grupa, obawiając się widzów, zdecydowali się nie nadawać dziś na żywo programów „Prosto z Domu” oraz wieczornych nominacji.

Na dzisiejszy dzień, zdegustowani aroganckim zachowaniem producentów widzowie, zapowiedzieli protest przeciwko dalszym ignoranckim praktykom stosowanym przez Endemol Polska i Grupę ATM. Widzom nie spodobało się, że w niedzielę nie ujawniono prawy o bójce w Domu Wielkiego Brata i nie udzielono w porę informacji, że nominacje zostały anulowane.

Internauci zorganizowali więc pikietę pod Domem Wielkiego Brata, która zaplanowana została na godzinę 18:30 i 20:00. Widzowie mieli przybyć na spotkanie z megafonami i zaprotestować przeciwko impertynenckim działaniom producentów. W obawie przed widzami i głosami krytyki, producenci reality show zdecydowali nie emitować dziś programów na żywo. Wydania „Prosto z Domu” oraz wieczorne nominacje zostały nagrane wcześniej i puszczono je z tzw. „puszki”. Oficjalnie, brak emisji na żywo wytłumaczono bliżej nieokreślonymi „problemami technicznymi”.

* * *

Przypominamy, że o innych niedociągnięciach, nieprawidłowościach i podejrzeniach o manipulacje w programie „Big Brother” przeczytać możesz na stronie bigbrother.showmag.info/howtokillbigbrother. Na temat artykułów możesz podyskutować na łamach naszego forum dyskusyjnego.

Poprzedni artykułNastępny artykuł