Big Brother 4.1

Uczestnicy „Big Brother 4.1” opuścili Dom

Kilkanaście dni temu uczestnikom „Big Brother 4.1” przekazano wiadomość ze świata zewnętrznego o terminie wyborów do Sejmu i Senatu. Dziś Wielki Brat złamał kolejną zasadę programu.

Uczestnicy „Big Brother 4.1” (Adrian Nadolski, Agata Gawęda, Izabella Szubarga, Katarzyna Lenartowicz i Katarzyna Wiśniewska) opuścili bowiem Dom i wzięli udział w wyborach parlamentarnych.

Przypomnijmy, że w wyborach, które miały miejsce w roku 2001, uczestnikom drugiej polskiej edycji programu „Big Brother” nie dano możliwości chwilowego opuszczenia reality show i wzięcia udziału w głosowaniu. Producenci „Big Brother 4.1” postanowili jednak złamać główną zasadę widowiska.

Jednak tym, co najbardziej bulwersuje jest fakt, że mieszkańców Domu Wielkiego Brata przewieziono do Obwodowej Komisji Wyborczej bez zachowania jakichkolwiek środków ostrożności. Choć w tym tygodniu trójka uczestników została karnie nominowana do opuszczenia programu za rozmowy o nominacjach, to w dniu dzisiejszym producenci umieścili zawodników w jednym autobusie, nie zakładając im przy tym opasek na oczy i nie wydając zakazu o prowadzeniu jakichkolwiek rozmów, aż do momentu ponownego znalezienia się w Domu Wielkiego Brata. Tym samym, firmy Endemol Polska i Grupa ATM pokazały, że standardy, które w podobnych sytuacjach obowiązują na świecie, są kompletnie nieprzestrzegane w „Big Brother 4.1”.

* * *

Przypominamy, że o innych niedociągnięciach, nieprawidłowościach i podejrzeniach o manipulacje w programie „Big Brother” przeczytać możesz na stronie bigbrother.showmag.info/howtokillbigbrother. Na temat artykułów możesz podyskutować na łamach naszego forum dyskusyjnego.

Poprzedni artykułNastępny artykuł