Survivor 08: All-Stars

„Survivor 8: All-Stars” po raz pierwszy w Polsce

W czerwcu na antenie AXN zadebiutuje ósma edycja „Survivor”. W programie udział bierze 18 uczestników znanych z pierwszych 7 sezonów widowiska.

Wszyscy zostają zesłani do Panamy i podzieleni na trzy rywalizujące ze sobą plemiona. Przez 39 dni, zdani tylko na siebie, muszą stawiać czoło dzikiej przyrodzie, radząc sobie w ekstremalnych warunkach. Co kilka dni odbywa się Rada Plemienia, podczas której decyzją grupy eliminowany jest jeden z zawodników. Uczestnicy (wśród nich jest czterech milionerów – zwycięzców poprzednich edycji) walczą o główną nagrodę – milion dolarów.

Na show składa się 15 odcinków i 3 epizody specjalne (A Closer Look, Reunion oraz America’s Tribal Council). W Polsce pierwszy epizod „Survivor 8: All-Stars” zostanie wyemitowany w sobotę, 9 czerwca o godzinie 17:20 w AXN. Kolejne odcinki emitowane będą co sobotę, o godzinie 16:25 i 17:20.

„Survivor 8: All-Stars” miał swoją premierę w Stanach Zjednoczonych, 1 lutego 2004 roku. Pierwszy epizod obejrzała imponująca liczba widzów – 33,27 mln. Do tej pory w USA powstało 14 sezonów „Survivor”, a kolejny planuje się na jesień tego roku. Do tej pory telewizja AXN zaprezentowała polskim widzom edycje 1-7 oraz 9-10.

Poprzedni artykułNastępny artykuł