The Simple Life

Nicole Richie w szpitalu

Podczas pracy na planie do piątego sezonu reality show „The Simple Life”, Nicole Richie źle się poczuła i musiano zabrać ją do szpitala.

Na miejscu lekarze orzekli, że Nicole jest odwodniona. Podali jej dożylnie płyny i wypuścili po 15 minutach. Potem Richie odpoczywała w domu i powróciła na plan tego samego wieczora. Jej rzecznik dodał, że Nicole przybiera na wadze i już bardziej dba o zdrowie.

Druga część oświadczenia rzecznika dotyczyła zdarzeń z zeszłego roku. W październiku 2006 roku Richie zdradziła, że przechodzi specjalne badania, mające ustalić, dlaczego ma takie trudności z przybraniem na wadze i utrzymaniem jej. Obecnie Richie podobno dobrze się odżywia. Córka słynnego piosenkarza, Lionela Richie, ważyła bowiem niegdyś 45 kilogramów. Wywołało to różne plotki, w tym taką, że przeszła operację, by stracić wagę, po czym musiano przeprowadzić procedurę odwrotną.

Richie ma również problemy z prawem. W grudniu 2006 roku prowadziła samochód pod prąd na kalifornijskiej autostradzie. Jako że już wcześniej skazano ją za nieprawidłowe zachowanie na drodze, obecnie grozi jej od 90 dni do roku więzienia, grzywna w wysokości tysiąca dolarów i zawieszenie w prawie do prowadzenia samochodu.

[Onet.pl]

Poprzedni artykułNastępny artykuł