Big Brother, Big Brother 2, Big Brother 3: Bitwa, Milionerzy

„Milionerzy” z uczestnikami „Big Brothera” (część 1)

Dziś o 20:00 w TVN mogliśmy obejrzeć kolejne charytatywne wydanie teleturnieju „Milionerzy” – tym razem z uczestnikami programu „Big Brother”.

W pierwszym specjalnym odcinku do konkurencji „Kto pierwszy ten lepszy” przystąpiły trzy pary: Monika Sewioło z Piotrem Gulczyńskim, Ilona Stachura z Arkiem Nowakowskim oraz Agnieszka Frykowska z Łukaszem Wiewiórskim. W pytaniu eliminacyjnym należało ułożyć w odpowiedniej kolejności sylaby składające się na słowo „Milionerzy”. Jedynie Arkowi i Ilonie nie udało się poprawnie rozwiązać zadania. Szybsi od „Frytki” i „Kena” okazali się Monika i Piotrek.

Po pierwszych trudach przyszła pora na serię pytań. Gry poprzeczka sięgnęła 2000 złotych, należało podać liczbę bramkarzy z jakimi Jerzy Engel pojechał na Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej w Korei. Piotrek i Monika, choć mieli wszystkie trzy koła ratunkowe, obstawili złą odpowiedź (dwóch bramkarzy) i musieli zakończyć swą grę. Tym samym na cele charytatywne wygrali jedynie gwarantowane 1000 zł. Prowadzący Huber Urbański zarządził kolejne eliminacje. Do gry o milion przystąpili Ilona i Arek. Dla tej pary najtrudniejsze okazało się pytanie za 4000 zł – „Na jakiej powierzchni tworzy się szreń?”. Uczestnicy drugiej edycji Wielkiego Brata najpierw zużyli pierwsze koło ratunkowe „pół na pół”, później skorzystali z pomocy publiczności, a na końcu zadzwonili do ojca Ilony, który zdecydowanie wskazał na poprawną odpowiedź (powierzchnia śniegu). Tym samym zawodnicy przeszli do następnego pytania. Po wygraniu 8000 złotych rozległ się klakson oznaczający koniec zabawy na dzisiejszy dzień. Dalszą rozgrywkę Ilony i Arka będziemy mogli zobaczyć w jutrzejszym odcinku „Milionerów”, również o godzinie 20:00. Także jutro do konkurencji „Kto pierwszy, ten lepszy” przystąpią trzy inne pary: Alicja Walczak z Sebastianem Florkiem, Karolina Jakubik z Wojtkiem Glancem oraz Monika Brochacka z Piotrem Boruckim. O milion zagrają zaś „Chemik” i Monika.

Poprzedni artykułNastępny artykuł