Big Brother, Kto Was tak urządził?

Nowy program Gosi Maier

„Kto Was tak urządził?” – to nowy program w TVN. Pojawi się on w miejsce „Domu pełnego pomysłów”, który zniknął z ekranów w wyniku zakończenia współpracy TVN z IKEA.

”Kto Was tak urządził” to półgodziny program z gatunku reality-show, gdzie Gosia szykuje zwykłym ludziom nowy wystrój mieszkania. Małgosia otrzymuje listy od osób, które chciałyby zrobić taką niespodziankę swoim znajomym. W listach opisywane są historie ludzi, ich styl życia i zainteresowania. Małgosia odwiedza autora listu i przeprowadza krótki wywiad o przyszłych bohaterach. Następnie wspólnie z autorem listu przeglądają magazyny i książki o aranżacji wnętrz. Razem wybierają projekty, które mogą spodobać się danej osobie.

Wszystkie informacje zostają przekazane specjalnej ekipie projektowej. Architekci wnętrz, konsultanci ds. kolorów i Małgosia rozpoczynają pracę nad przygotowaniem projektu. Gdy wszystko jest ustalone Małgosia z autorem listu wyrusza na zakupy. Wybierają meble, materiały i pozostałe niezbędne elementy potrzebne do wykonania projektu. Zakupione rzeczy zawożą do mieszkania, które ma być odmienione. Wizyta ekipy jest dużym zaskoczeniem dla właścicieli. Zastanawiają się, kto mógł napisać list do Małgosi. Ekipa przystępuje do pracy – ma tylko jeden dzień, aby wprowadzić zmiany w mieszkaniu bohaterów. Wcześniej Małgosia objaśnia projekt, pyta gospodarzy o opinię. Okazuje się, że Małgosia dużo wie o bohaterach… ale skąd? Gdy ekipa kończy pracę nadchodzi czas na ujawnienie sprawcy całego przedsięwzięcia – kim jest osoba, która wysłała list do Małgosi? Program będzie emitowany w środy o 21:10 i w soboty o 16:00 w TVN.

Poprzedni artykułNastępny artykuł