Talent shows

Nieoficjalnie: Polsat przejął od TVP show „Gwiazdy Rocka”. Emisja w Super Polsacie od stycznia 2018

Jury programu "Gwiazdy Rocka" | fot. TVP

Z nieoficjalnych informacji wynika, że pod koniec stycznia 2018 roku Super Polsat rozpocznie emisję drugiej edycji show „Gwiazdy Rocka”. Pierwszą edycję tego programu pokazywała wiosną tego roku TVP Rozrywka.

„Gwiazdy rocka” to show, w którym wyłonieni w castingach wokaliści i zespoły przygotowują oryginalny utwór rockowy. Wszystko dzieje się pod okiem jurorów i ekspertów – autorytetów uznanych w branży muzycznej: producentów, kompozytorów i muzyków.

Castingi do formatu odbędą się 21 i 22 listopada w gliwickim kinie Amok (ul. Dolnych Wałów 3). Na przesłuchania mogą zgłaszać się wokaliści i zespoły z całej Polski.

Drugą edycję widowiska ma poprowadzić prezenter Radia Złote Przeboje Tomasz Brhel, który w tej roli zastąpi Wojciecha Kaczmarczyka. Bez zmian pozostaje skład jury, w którym ponownie znajdą się: Karolina Glezer, Adam Konkol, Przemysław Myszor i Krzysztof Ferdyn, który jednocześnie jest również pomysłodawcą oraz producentem talent-show.

Nieoficjalne źródła donoszą, że drugą edycję formatu pokaże Super Polsat. Pierwszą edycję programu emitowała wiosną tego roku TVP Rozrywka.

Program jest realizowany wspólnie z Radiem Złote Przeboje, które stanowi patronat medialny. Z kolei partnerem castingów jest miasto Gliwice.

[Wirtualne Media]

Poprzedni artykułNastępny artykuł