Hipnoza

TVN zahipnotyzuje uczestników w nowym show „You’re Back in the Room”

Logo programu "You're Back in the Room"

Stacja TVN rozpoczęła prace nad nowym programem rozrywkowym, w którym zahipnotyzowani uczestnicy zawalczą o nagrody pieniężne. Show oparty o brytyjski format „You’re Back in the Room”. Trwają poszukiwania uczestników.

W każdym odcinku show występuje drużyna składająca się z 4-5 uczestników, którzy zostają wprowadzeni w stan hipnozy. Hipnotyzer nadaje każdemu z nich inną rolę, np. tancerza tango, gimnastyczki artystycznej czy ukrywającego się uciekiniera z więzienia. Zgromadzona w studiu widownia obserwuje jak uczestnicy wypełniają zadania indywidualne i zbiorowe oraz nieświadomie wcielają się w role.

Reżyserem projektu jest Wojciech Iwański, a uczestników w stan hipnozy wprowadzi hipnoterapeuta Artur Makieła. Nie wybrano jeszcze gospodarza widowiska.

Obecnie trwają poszukiwania uczestników. – Jesteśmy już po pierwszych castingach i mamy rewelacyjne doświadczenia. Kolejnych uczestników będziemy szukać w najbliższą sobotę i niedzielę w Warszawie w siedzibie ATM Grupy przy ul. Wał Miedzeszyński 384. Castingi będą się odbywać również w innych miastach Polski – mówi Wojciech Iwański.

Hipnotyzer Artur Makieła zapewnia, że hipnoza jest absolutnie bezpiecznym stanem dla człowieka. – Hipnoza ma kilka swoich odsłon. Z jednej strony posiada ona odsłonę terapeutyczną, kiedy jest bardzo pomocna, aby zarządzać swoimi własnymi emocjami. Zjawisko to ma też swoją drugą odsłonę, niezwykle piękną, śmieszną, rozrywkową i radosną. Jest to tak zwana hipnoza sceniczna, czyli prezentowanie zjawisk i tego co się dzieje w naszych umysłach w wariancie rozrywkowym – mówi Makieła.

Show prawdopodobnie trafi do wiosennej ramówki stacji TVN. Format wyprodukuje ATM Grupa.

Reality show oparty jest na licencji formatu „You’re Back in the Room” brytyjskiej stacji ITV. Format zadebiutował w 2015 roku i do tej pory był emitowany m.in. w Australii, Kolumbii, USA, na Słowenii, w Nowej Zelandii czy we Francji.

[Wirtualne Media]

Poprzedni artykułNastępny artykuł