#Supermodelka Plus Size

„#Supermodelka Plus Size” zadebiutuje 6 września

Jurorzy programu "#Supermodelka Plus Size" | fot. Polsat

W środę, 6 września, Telewizja Polsat rozpocznie emisję nowego show „#Supermodelka Plus Size”.

W programie poszukiwana jest najlepsza modelka w rozmiarze XL.

W składzie jury znajdują się: Ewa Minge (projektantka mody), Emil Biliński (fotograf), Rafał Maślak (model) i Ewa Zakrzewska (modelka). Pełnią oni również role prowadzących i mentorów.

Mentorką uczestniczek będzie również blogerka Macademian Girl.

Na casting do programu zgłosiło się ponad tysiąc dziewczyn, z których zaproszenie do kolejnego etapu otrzymały 52 kandydatki spełniające odpowiednie kryteria (rozmiar 42 lub większy, przy wzroście co najmniej 170 cm oraz w przedziale wiekowym 18-28 lat). Z tej grupy jury wyłoniło 15 dziewczyn.

Dwa pierwsze odcinki będą koncentrować się na wyborze przez jury najlepszej piętnastki, która następnie zamieszka w domu modelek. W dalszych odcinkach będzie można śledzić zmagania uczestniczek w licznych zadaniach.

Zwyciężczyni show weźmie udział w zagranicznym pokazie Ewy Minge w Paryżu lub Mediolanie, czeka ją sesja okładkowa w magazynie „Claudia” oraz otrzyma 50 tys. złotych od fundatora nagrody głównej – firmy Lida.

Wśród stałych ekspertów programu znajdą się: stylista włosów Klaudiusz Iciek, wizażystka Anna Orłowska, ekspert brafittingu marek Izabela Sakutova oraz kostiumograf Katarzyna Śródka.

W kolejnych odcinkach będą pojawiać się specjaliści w dziedzinach związanych z tematami odcinków: projektantka Viola Piekut, reżyser i choreograf pokazów mody Jarosław Szado, psycholog Patrycja Plewka, tancerz Rafał Maserak, choreograf Kris Adamski, aktor Mateusz Banasiuk oraz dziennikarz i szef redakcji Pogody Telewizji Polsat Marek Horczyczak.

Program będzie pokazywany od godz. 20.35, począwszy od 6 września.

10-odcinkowy show powstaje na licencji niemieckiego formatu „Curvy Supermodel”, należącego do firmy Armoza Formats. W Polsce program produkuje firma Rochstar.

Poprzedni artykułNastępny artykuł