Koło Fortuny

Miss Polonia 2016 Izabella Krzan będzie współprowadzącą „Koło Fortuny”

Izabella Krzan | fot. AKPA

We wrześniu na antenę TVP2 powróci teleturniej „Koło Fortuny”. Wcześniej informowaliśmy, że widowisko prowadzić będzie Rafał Brzozowski. Wiadomo już, że dołączy do niego Izabella Krzan, Miss Polonia 2016.

Nowa edycja show ma mieć odświeżoną formułę. W studiu będzie obecny zespół muzyczny i tanczerze. Uczestnicy nadal będą wygrywać nagrody rzeczowe i finansowe, a zwycięzca odcinka wyjedzie ze studia samochodem.

Teleturniej ma być emitowany co najmniej pięć razy w tygodniu (od poniedziałku do piątku) – wynika z nieoficjalnych informacji. Rozważana jest także emisja teleturnieju w soboty i niedziele.

Teleturniej wyprodukuje ATM Grupa, a odcinki będą nagrywane w studiu na Wale Miedzeszyńskim 384 w Warszawie.

„Koło Fortuny” oparte jest na amerykańskim formacie „Wheel of Fortune”. Od 1975 „Koło Fortuny” emitowane jest w USA nieprzerwanie , a w ubiegłym roku ponownie zagościło w Niemczech, Holandii, Turcji, Hiszpanii, Gruzji i Grecji.W Polcse teleturniej emitowany był na antenie TVP2 w latach 1992-1998 oraz 2007-2009. Jego pierwszym prowadzącym był Wojciech Pijanowski, któremu towarzyszyła asystentka Magda Masny.

Poprzedni artykułNastępny artykuł