Big Brother

Wielka Brytania: finał 18 edycji „Big Brothera” i start 20 sezonu z udziałem gwiazd

Logo 20 edycji brytyjskiego "Celebrity Big Brothera"

28 lipca w Wielkiej Brytanii zakończyła się emisja 18 edycji „Wielkiego Brata”, zaś 4 dni później, 1 sierpnia, ruszyła 20 edycja „Celebrity Big Brother”. Kto wygrał zakończoną właśnie edycję i jakie gwiazdy wprowadziły się do Domu Wielkiego Brata w kolejnym sezonie „Big Brothera” z udziałem celebrytów?

Emitowany na antenie Channel 5 „Big Brother 18” dobiegł końca w miniony piątek. Program trwał od 5 czerwca i zakończył się po 54 dniach. W show uczestniczyło łącznie 22 uczestników, którzy walczyli o sympatię widzów i główną wygraną.

Wśród mieszkańców znaleźli się m.in. siostry Deborah i Hannah, małżeństwo Imran i Sukhvinder, matka i córka Mandy i Charlotte, a także para przyjaciół – Kieran i Rebecca. 28 lipca zwyciężczynią programu prowadzonego przez Emmę Willis została Isabelle Warburton. Na drugim miejscu uplasował się Raph Korine.

4 dni później, 1 sierpnia, wystartowała 20 edycja „Big Brothera” z udziałem gwiazd. Po raz pierwszy od 3 sezonu, emitowanego w 2005 roku, dla zwycięzcy przeznaczono 50 tys. funtów nagrody, która zostanie przeznaczona na cele charytatywne.

W widowisku udział bierze 15 celebrytów: Amelia Lily, Brandi Glanville, Chad Johnson, Derek Acorah, Helen Lederer, Jemma Lucy, Jordan Davies, Karthik Nagesan, Marissa Jade, Paul Danan, Sam Thompson, Sandi Bogle, Sarah Harding, Shaun Williamson i Trisha Paytas.

Program można oglądać w Channel 5. Show prowadzi Emma Willis.

Poprzedni artykułNastępny artykuł