Bake Off - Ale ciacho!

„Bake Off 5” z nową współprowadzącą

Kadr z programu "Bake off - Ale ciacho!"

Marcelina Zawadzka, gospodyni show „Bake Off”, wyznała, że nowy sezon kulinarnego show TVP2 poprowadzi z nią nowa prowadząca.

W krótkim reportażu z planu nagraniowego, który można było obejrzeć w programie „Pytanie na śniadanie”, Marcelina Zawadzka zdradziła, że 5 sezon widowiska będzie współprowadzić nowa osoba. Zawadzka nie chciała zdradzić, kto to będzie.

– Przepiękna blondynka z ogromnymi oczami, ale nie jest to Barbara Kurdej-Szatan. Można ją zobaczyć nie tylko w telewizji, ale też na żywo, by nie powiedzieć, że na deskach teatru. Jest bardzo, bardzo zabawna. Można też ją zobaczyć za granicą w wyjątkowych filmach. Nie jest związana z „Pytaniem na śniadanie», ale można obejrzeć ją w TVP”- zapowiedziała Zawadzka.

Trzeci sezon programu „Bake Off – Ale ciacho!” współprowadziły Anna Gacek i Paulina Mikuła. Z kolei w czwartej edycji zastąpiły je Dorota Czaja i Marcelina Zawadzka.

Przypomnijmy, że w latach 2012-2013 format doczekał się w Polsce dwóch sezonów – emitowała go wówczas stacja TLC pod nazwą „Polski turniej wypieków”.

„Bake Off 5” będzie emitowany jesienią na antenie TVP2.

Poprzedni artykułNastępny artykuł