Milionerzy, Pierwsza randka, The Brain

„Milionerzy” najchętniej oglądaną nowością w wiosennej ramówce

Hubert Urbański w programie "Milionerzy" | fot. TVN

Wśród nowych programów rozrywkowych, pokazywanych w głównych stacjach w wiosennej ramówce, największą popularnością wśród widzów cieszyli się „Milionerzy” stacji TVN.

Najchętniej oglądaną nowością w tym sezonie był emitowany w TVN teleturniej „Milionerzy”, który wrócił na antenę po kilku latach przerwy. Wszystkie odcinki programu pokazane w marcu i kwietniu oglądało 2,42 mln widzów (15,19 proc. udziału) – wynika z danych Nielsen Audience Measurement.

Z kolei w Polsacie najlepiej oglądaną nowością był format „The Brain. Genialny umysł”, który w marcu i kwietniu śledziło 1,89 mln osób (11,90 proc. udziału). 1,35 mln widzów gromadził „Idol 5” (8,72 proc. udziału)

Na antenie TVP1 najpularniejszym widowiskeim rozrywkowym był show „O! Polskie przeboje” (1,10 mln widzów; 8,96 proc. udziału).

Liderem oglądalności wśród nowości pokazywanych w TVP2 była „Pierwsza randka”, którą oglądało średnio 1,05 mln widzów (6,74 proc. udziału).

Wśród widzów w grupie komercyjnej najchętniej oglądaną nową pozycją programową również byli „Milionerzy”. Teleturniej w marcu i kwietniu śledziło średnio 1,11 mln osób z tej grupy wiekowej, a udział TVN wynosił 17,92 proc.

W Polsacie najlepszy wyniki uzyskał w tej grupie „The Brain. Genialny umysł” (933 tys. widzów), w TVP1 – „O! Polskie przeboje” (308 tys. widzów), a w Dwójce – „Pierwsza randka” (329 tys.).

[Wirtualne Media]

Poprzedni artykułNastępny artykuł