The Amazing Race 30

„The Amazing Race” z 30 sezonem

Phil Keoghan, prowadzący The Amazing Race | fot. CBS

Stacja CBS złożyła zamówienie na jubileuszowy, 30 sezon reality show „The Amazing Race”, który zostanie wyemitowany w sezonie telewizyjnym 2017/2018.

Przypomnijmy, że casting do widowiska miał miejsce jeszcze w zeszłym roku – zanim program przedłużono na kolejny sezon. Według początkowych zapewnień, zdjęcia miały ruszyć między październikiem 2016 roku i styczniem 2017 roku. W kuluarach zaczęto wówczas mówić, że 30 sezon ma stanowić ostatnią, finałową edycję show. Pojawiły się nawet pogłoski, że w programie wezmą udział wyłącznie powracający uczestnicy, a sezon stanowiły pożegnalną edycję „All Stars”.

Jednak przez kolejne miesiące losy widowiska były pod znakiem zapytania, a stacja CBS odwlekała decyzję o emisji 29 edycji reality show. Gdy w marcu tego roku”The Amazing Race 29″ zadebiutował wreszcie na ekranach, okazało się, że dalsze losy programu wiszą na włosku i to od oglądalności aktualnie emitowanej edycji zależeć będzie, czy powstanie nowy sezon show.

Wiadomo już, że stacja CBS jest zadowolona z wyników oglądalności „The Amazing Race 29”, dlatego złożono zamówienie na produkcję 30, jubileuszowej edycji, która zostanie pokazana w sezonie telewizyjnym 2017/2018.

Finał aktualnie emitowanej, 29 edycji, zostanie pokazany na antenie CBS 1 czerwca.

Poprzedni artykułNastępny artykuł