Idol 5

The Kelly Family zaśpiewa w polskim „Idolu”

The Kelly Family | fot. Helen Sobiralski

Słynna rodzinna grupa The Kelly Family w najbliższą środę pojawi się w roli gościa specjalnego w „Idolu 5”.

The Kelly Family to jedna z najsłynniejszych rodzin świata, która w latach 90. biła wszelkie rekordy, a ich piosenki pokochał cały świat. Mają na koncie ponad 20 milionów egzemplarzy sprzedanych albumów, kilkadziesiąt złotych i platynowych płyt i ponad 50 najważniejszych nagród muzycznych.

Muzycy odnieśli sukces na całym świecie, w tym w USA, RPA, Brazylii i Chinach. Po raz pierwszy od 1999 roku rodzina Kelly powróciła do występów na żywo, promując nowy album „We Got Love”. Płyta trafiła do sprzedaży 24 marca i zawiera pięć zupełnie premierowych utworów oraz największe hity zespołu w nowych aranżacjach.

Do promocji wybrano singel „Nanana”, który zespół wykona w „Idolu”. Wiadomo też, że The Kelly Family zaprezentuje jeszcze jeden utwór – niespodziankę dla najwierniejszych fanów.

Powrót rodziny spotkał się z ogromnym zainteresowaniem – na pierwszy ogłoszony koncert w Dortmundzie bilety wyprzedano w trakcie osiemnastu minut. – Po tylu latach przerwy znów jesteśmy w studiu nagrywając nowy album. Kiedy zaplanowane na maj trzy koncerty w Dortmunder Westfalenhalle wyprzedały się tak szybko, kompletnie nas to rozłożyło. Dopiero wtedy zdaliśmy sobie sprawę, jak bardzo jest to ważne dla tak wielu ludzi, że znów razem tworzymy muzykę. To właśnie dlatego znów jesteśmy w studiu”- czytamy na Facebooku The Kelly Family.

W ramach trasy europejskiej trasy koncertowej zespół odwiedzi trzy polskie miasta – Gdańsk (6 kwietnia 2018, Ergo Arena), Łódź (7 kwietnia 2018, Atlas Arena) i Kraków (8 kwietnia 2018, Tauron Arena). Będzie to muzyczna podróż przez 40 lat historii zespołu.

[Interia]

Poprzedni artykułNastępny artykuł