Fear Factor

Premiera nowego sezonu „Fear Factor” już w maju na antenie MTV

Ludacris, prowadzący "Fear Factor" | fot. MTV

Przed miesiącem pojawiła się informacja, że popularny przed laty program „Fear Factor”, znany w Polsce pod tytułem „Nieustraszeni”, doczeka się reaktywacji. Wiadomo już, że widowisko wróci na antenę już w przyszłym miesiącu. Tym razem show nie będzie emitowany w NBC, a na antenie MTV.

W „Fear Factor” zadaniem uczestników było zmierzyć się w walce w przerażających konkurencjach, które miały sprawdzić ich wytrzymałość fizyczną i psychiczną. Na zwycięzcę czekało 50 tys. dolarów.

W każdym odcinku nowego sezonu wezmą udział 4 dwuosobowe drużyny, które zmierzą się w zupełnie nowych wyzwaniach. Producenci obiecują, że na uczestników i widzów czeka wiele atrakcji, a formuła show została uatrakcyjniona.

8 edycja widowiska będzie emitowana na antenie MTV. Pierwszy odcinek zostanie pokazany już we wtorek, 30 maja. Stacja pokaże łącznie 12 nowych odcinków.

Reality show poprowadzi Ludacris. Produkcją formatu zajmuje się Viacom Media Networks.

Przypomnijmy, że „Fear Factor” w latach 2001-2006 doczekał się 6 sezonów, emitowanych na antenie NBC. W latach 2011-2012 kanał zdecydował się na reaktywację widowiska i pokazał widzom 7 edycję, jednak ze względu na kontrowersje, nieregularny harmonogram emisji i spadek oglądalności, produkcja została anulowana.

Poprzedni artykułNastępny artykuł