Rolnik szuka żony 4

Dwie kobiety mają szansę na udział w 4 sezonie show „Rolnik szuka żony”

Logo programu Rolnik szuka żony

W Niedzielę Wielkanocną, 16 kwietnia, TVP1 wyemituje pilotowy odcinek czwartej edycji reality show „Rolnik szuka żony”. Widzowie obejrzą w nim prezentacje dziesięciu kandydatów, w tym dwóch kobiet, które otrzymają szansę na znalezienie męża.

Spośród rolników zainteresowanych udziałem w kolejnej odsłonie formatu producenci wyłonili 10 kandydatów. Wśród nich znalazło się ośmiu mężczyzn i dwie kobiety. Ich prezentacje widzowie TVP1 obejrzą w Niedzielę Wielkanocną, 16 kwietnia o godz. 21:10. Po emisji pilotowego odcinka TVP1 ogłosi casting na żony i ewentualnie mężów dla bohaterów reality show.

Pięciu uczestników pilotowego odcinka, którzy zyskają największe zainteresowanie u płci przeciwnej, zostanie zaproszonych do programu.

Przypomnijmy, że po raz pierwszy kobieta-rolnik wystąpiła w drugiej edycji widowiska. Sytuacja powtórzyła się w trzecim sezonie. Tym razem w programie mogą wziąć udział nawet dwie uczestniczki poszukujące partnera.

„Rolnik szuka żony 4” zadebiutuje na antenie TVP1 we wrześniu. Łącznie zaplanowano 12 odcinków formatu. Zdjęcia do show rozpoczną się wiosną.

Za realizację polskiej wersji formatu odpowiada FremantleMedia Polska. Program prowadzi Marta Manowska, a reżyserem jest Konrad Smuga.

[Wirtualne Media]

Poprzedni artykułNastępny artykuł