Pierwsza randka

„Pierwsza randka” z datą premiery

Kadr z programu "Pierwsza randka" | fot. TVP2

W czwartek, 16 marca Dwójka rozpocznie emisję nowego reality show „Pierwsza randka”, w którym single będą umawiać się na randki z nieznajomymi. W każdym z 12 odcinków kamery towarzyszyć będą pięciu świeżo dobranym parom.

W „Pierwszej randce” do restauracji zapraszane zostają na randkę osoby, które nigdy wcześniej się nie spotkały. Kelnerzy serwują posiłek, a uczestnicy muszą w krótkim czasie dowiedzieć się na swój jak najwięcej, by na końcu zdecydować, czy chcą się spotkać ponownie. Przez cały czas uczestników podglądają ukryte w restauracji kamery, a nad wszystkim czuwa właściciel lokalu.

W każdym odcinku prezentowane będzie kilka randek w ciemno. Widzowie zobaczą także komentarze pracowników na temat oglądanych spotkań. O uczestników dbać będą: Alex Mackiewicz – menedżer restauracji „Pierwsza Randka”, barman Darek Krupa, a także kelnerki Magdalena Jaroszewicz i Paulina Sobota.

– Formuła „Pierwszej randki” nie kłóci się z formułą telewizji publicznej. Można powiedzieć, że to jest taki „Rolnik szuka żony” w wersji miejskiej – wyjaśnia Jacek Kurski, prezes TVP.

„Pierwsza randka” jest oparta na brytyjskim formacie „First Dates”, który jest nadawany w stacji Channel 4 nieprzerwanie od 2013 roku. Format trafił do tej pory m.in. do Hiszpanii, Kanady, Irlandii i Australii.

Polską wersję reality show przygotowuje Rochstar.

Premierę „zaplanowano na czwartek, 16 marca, godz. 20:40.

[Wirtualne Media]

Poprzedni artykułNastępny artykuł