Bake Off - Ale ciacho!

„Bake Off – Ale ciacho!” z nowymi prowadzącymi

Kadr z programu "Bake off - Ale ciacho!"

Wiosną na antenie TVP2 zadebiutuje 4 edycja show „Bake Off – Ale ciacho!”. Widowisko powróci na antenę z nowymi prowadzącymi. Aktorka Dorota Czaja i prezenterka „Pytania na śniadanie” Marcelina Zawadzka zastąpią dotychczasowe gospodynie: Annę Gacek i Paulinę Mikułę.

TVP zdecydowała, że prowadzącymi nową edycję show „Bake Off – Ale ciacho!” zostaną aktorka Dorota Czaja, znana m.in. z serialu Dwójki „Tancerze” oraz Marcelina Zawadzka, prowadząca „Pytanie na śniadanie”.

Zawadzka wyjaśnia, że prowadzenie programu to dla niej duże wyzwanie, choćby dlatego, że pieczenie i gotowanie nie jest jej pasją. – Poza tym cały czas będę udzielała się w „Pytaniu na śniadanie”, zatem trzeba będzie pogodzić zdjęcia do „Bake Off” z normalnym trybem i rytmem pracy. Mam nadzieję, że to się uda – mówi. Dodaje, że gdy ponad rok temu zaczynała pracę w telewizji, nie marzyła o tym, że wkrótce będzie współprowadzącą aż dwóch programów. – To jest na pewno szansa. Postaram się ją wykorzystać – podsumowuje.

Zdjęcia do poprzedniego sezonu realizowano w namiocie pod Warszawą. Drugi sezon będzie nagrywany w warszawskim studiu Telewizji Polskiej. Formuła programu zostanie nieco odświeżona. Jury pozostaje w takim samym składzie – kandydatów ponownie będą oceniać Krzysztof Ilnicki i Małgorzata Molska.

„Bake Off – Ale ciacho!” wróci na antenę TVP2 6 marca.

Przypomnijmy, że w latach 2012-2013 format doczekał się w Polsce dwóch sezonów – emitowała go stacja TLC pod nazwą „Polski turniej wypieków”.

[Wirtualne Media]

Poprzedni artykułNastępny artykuł