Renowacje

HGTV pokaże programy „Projekt balkon” i „Zgłoś remont”

Katarzyna Kuźma | fot. TVN

Wiosną do ramówki HGTV Home & Garden trafią kolejne polskie produkcje „Projekt balkon” i „Zgłoś remont”, nad którymi pracuje Grupa TVN.

Prowadzącą program „Projekt balkon” będzie Katarzyna Kuźma, która podpowie widzom sposoby na łatwe odświeżenie przestrzeni na balkonach, tarasach i loggiach. Do ramówki program ma trafić jeszcze w tym półroczu. – Balkon to miejsce, z którego można zrobić fajną przestrzeń, aby usiąść, odetchnąć, pobyć na świeżym powietrzu. Pokazujemy jak za niewielkie pieniądze je zmienić – tłumaczy Małgorzata Łupina, zastępca dyrektora programowego Grupy TVN, która kieruje kanałem HGTV.

Kolejną wiosenną nowością będzie „Zgłoś remont”. W każdym odcinku wystąpią bohaterowie, którzy chcą przeprowadzić remont i mają przeznaczony budżet na ten cel, ale nie wiedzą, jak się za to zabrać. Zmiany w mieszkaniu przeprowadzi ekipa „Zgłoś remont”, a widzowie HGTV prześledzą cały proces.

HGTV to lifestylowa stacja z portfolio Scripps Networks Interactive, właściciela TVN, o wnętrzarstwie i ogrodnictwie. Kanał nadaje od 7 stycznia jako pierwsza lokalna wersja w Europie.

[Wirtualne Media]

Poprzedni artykułNastępny artykuł